Sākuma lapaZiņasRakstiAktuāliViedokļiAbonēšanaSludinājumiReklāmaKontakti
 
   
 
AUTORIZĀCIJA
Atcerēties mani
Reģistrēties   Atgādināt paroli

Abonējiet Ausekli!
MEKLĒT RAKSTOS VAI ZIŅĀS    
23. augusts, 2017

#Clock#
Ceturtdiena
24. augusts
Bērtulis, Boļeslavs
ARHĪVS
P O T C Pk Se Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
 
AKTUĀLAIS JAUTĀJUMS
Vai gatavojat ievārījumus un konservējumus ziemai?
Protams, tas ir liels atspaids
Kādu burciņu pagatavoju
Nē, es tādus produktus nelietoju
Pērku veikalā
Nemāku
Atsauksmes
Forums
Galerijas
Mūsu statistika
Ar saknēm Latvijā

Zini, sargā, copē!

NOVADI DOMĀ

NOVADI DOMĀ 2

NOVADI DOMĀ 3

Novadi domā 4

NOVADI DOMĀ 5

NOVADI DZĪVO

ATSAUKSMES
Pievienot savu atsauksmi
Pievienot atsauksmes var tikai reģistrēti lietotāji! Ja vēl neesi reģistrējies, dari to šeit
Lapaspuse 1 2 3 4
Bijušais limbažnieks pie papuasiem: ej.uz/1tae
dārznieks 03.07.2012 23:38
Statistika par Latviju: pēc inovāciju apjoma pēdējā vieta Eiropas Savienībā,pirmā vieta pēc jauniešu bezdarba līmeņa ES,35% visu strādojošo saņem līdz Ls147 netto. Tādu `svētību` arī Imants no Turaidas ielas darot un nedarot jauniešiem ir sagādājis; ļāvis nozagt viņu valsti. Bet no 4 lampu saules baterijām sanāk mobils telefona lādētājs - nesamērojama kompensācija cilvēkam bez nākotnes.
dārznieks 05.06.2012 20:32
to: omītei ĒRIKAI. Ja vien nekļūdos- tas šoferīts nu nekāds labais puisis nav...māti ievietojis nabagmājā, citādi jau nevarētu to darbiņu padarīt...
saulis 29.05.2012 14:01
Par to vilcienu...te nu bija brīvā LV...nu naff tā eizenbāņa!! Tad jau padomijā esam labāk dzīvojuši!!..unvēlvecos laikos,kad visur vietējie bānīši gāja....To jau tautas kalpi pakalpoja, ka nekā vairs nav...
saulis 29.05.2012 13:53
..foruma noteikum ipilnīgi garām!! Policejiski.
saulis 29.05.2012 13:48
Zemeņu-kivi garša pilnīgi nevietā.
dārznieks 04.05.2012 14:45
Sveiciens AUSEKLIM ar 9000. numura iznākšanu. Nezinu kāpēc, bet man labi saglabājies atmiņā fakts, kad iznāca Ausekļa 6000.numurs, tas bija 1992.gada jūnijā. Atceros arī to faktu, kuru aprakstīja R. Tamane par pirmā vilciena sagaidīšanu Limbažos, tas raksts bija publicēts 1994.gada rudenī un es mācījos Limbažu 18.arodvidusskolas pirmajā kursā un braucu tajā dienā ar vilcienu, bet Limbažos ierodamies augstus viesus tā arī neredzēju :) Šis raksts par pirmā vilciena sagaidīšanu man ļoti labi palicis atmiņā.
Lai veicas AUSEKĻA kolektīvam!
horhe 09.03.2012 11:16
jā Erii,skaidri varu iztēloties kā Jums gāja valmieras slimnīcā,apciemoju savu mammu tur katru otro dienu, divas nedēļas, secinājums par ārstu un it sevišķi jaunāko med.personālu darbu ir - ne slimnīca, bet nāves nometne
votā 14.02.2012 17:36
Nekad mēs nevaram zināt,kad veselība sašvakojas,ka paliek tā,ka bez ātrajiem vairs neiztikt! Pienāca 23.janvāra rīts tād pats,kā citi rīti,bet....uz vakarpusi viss tā sagriezās! Sāka durt krūtīs un spiediens lēkāja..te augšā,te lejā un vakarpusē,nācās tomēr saukt Limbažu ātros! Ceļi aizputināti un domās,kā viņi tiks,bet telefonā...gan izbridīsim! Brigāde ieradās ļoti ātri un pa taciņu brizdamas,sārtiem vaidziņiem ienāca trīs meitenes! redzot viņas pasmaidam,palika pat vieglāk,bet.....veicot visu,kas veicams,lēmums stingrs UZ VALMIERAS SLIMNICU! Kaimiņš ceļu jau izbraucis,tā nu trīs trauslas meitenes un šoferīts,ripināja,vilka ātro ratus gar māju uz mašīnu! vien varēju pateikt,šausmas,es tik smaga,bet jūs trauslas,kauns,ka te tā guļu,bet atbilde TĀDS MŪSU DARBIŅŠ! Tā gribas šos cilvēkus samīļot,zinu vien,ka vienu no mediķītēm vārdiņš Santa,šoferīts tāds jauns..īsiem matiņiem. Pateicoties mūsu Limbažu ātrajiem,esmu pie dzīvības,bet uz Valmieru vairs NEKAD! tad jau labāk,palagu uz galvas un uz kapiņiem prom!. Valmierā divu dienu laikā saņēmu špricīti,mainīju slapjus dvieļus uz galvas,ja nebūtu varējusi pateikt...meitiņ man ļoti slikti un meita nebūtu aizvedusi uz Rīgu,nevarētu pateikt PALDIES MŪSU ĀTRĀS PALĪDZĪBAS brigādei,kas bija lauku mājās 23.janvāri Igates pusē. Vēlreiz paldies jums jaukie mediķīši un šoferīt!.
Erii 11.02.2012 08:38
Paldies avīzes darbiniekiem par uzsākto diskusijas pasākumu Teātra mājā! Ar nepacietību gaidīšu nākošo.
vesais 06.02.2012 08:35
Čuššš,neviens neko negrib teikt?
Kāpslis 05.02.2012 22:09
Mums PAVEICIES! To varu teikt ar lepnumu! Man mazmeitiņa apmeklē Vidrižu pirmsskolas iestādi,dzīvojam no centra...kilometri pieci!,bet tas ir tikai nieks! Mums kursē autobuss,kas ved bērnus uz skolu,bērnudārzu un šo autobusu vada šoferīts,kas daudzus gadus veic šo darbu,kas katru knēvelīti pazīst vaigā! Gadās reizes,ka netieku lidz ceļgalam pretim,domājiet.bērns tā vienkārši izkāps? protams nē! šferīts pagaidīs,kamēr ķipars pa priekšpusi pāries uz savu ceļgalu,mašīnas ir reti uz mūsu lauku ceļa,bet šoferīts,pagaidīs un pārliecināsies,ka viss būs kārtībā!. Tagad rīti tumši un domājiet,ka ja kāds ķipars nav ceļgalā kur parasti ir,šoferīts brauks prom? nē,viņš izkāps uzsauks un pagaidīs! Manu mazmeitu paņem no dārziņa audzinātāja Judīte un zinu,viss būs labākajā kārtībā! Mums tiešām ļoti paveicies,ka dzīvojam Vidrižu pagastā,ka mums tik jauki cilvēki,ka audzinātājas,skolotājas un mūsu šoferīts ir īstajā vietā! Lai jauks Ziemassvētku vakars un protams veiksmi,veselību Jaunajā gadā,mūsu ķiparus mācot un uz mājām nogādājot! Paldies no visas sirds! Omīte Ērika.
Erii 13.12.2011 11:15
Uz Valmieras ielas klāj segumu. Ne asfalta, bet tomēr tādu smuku. Urrā!
vesais 19.09.2011 15:48
Horhem. Jā, 307.lv šādu pakalpojumu vairs nesniedz. tagad Jums ir iespēja laikraksta internetversiju abonēt mūsu mājaslapā. Uzklikšķiniet augšā uz sadaļu \"Abonēšana\", atzīmējiet, ka izvēlaties internetversiju, periodu, uz kuru laikrakstu abonēsiet un variantu, kā maksāsiet. Ja tas būs pārskaitījums, uz Jūsu norādīto e-pastu tūlīt tiks nosūtīts rēķins. To apmaksājot, savā e-pastā saņemsiet jau nākamo laikraksta numuru. Lai veicas!
moderators 17.08.2011 15:58
moderators 17.08.2011 16:05
Es gribēju abonēt AUSEKLI internetversiju caur 307.lv, bet tur ir paziņojums, ka Ausekli varat abonēt tā mājaslapā. Vai tad caur 307.lv vairs nevar abonēt? Paldies.
horhe 17.08.2011 12:18
Vai līdz jūlija vidum nav jaunu aktualitāšu trīs novados? Ja tā, tad žēl....
vesais 11.07.2011 14:59
Dzīvē ir tā,kā pa jūras vilnīšiem,te augstāki,te zemāki! Reiz kāda sieviete dzīvoja skaistā jaunās mājas dzīvoklī,bija darbs,bija skaista iedzīve,bet pienāk,pārbaudījumu laiki un....cilvēks sāk saprast,jāmainās,jādara,bet....gala rezultātā nonāk pagrabā!. Vai mēs kāds bez grēka? zinu droši,ka tādu cilvēku nav!. Redzot apstākļus kādos dzīvoja šī sieviete,kas strādājusi smagus darbus celtniecībā,gājusi lepnā solī un pēc viņas cilvēki gaidīja rindā,lai izremontē dzīvokli,kas vēl pēc operācijas pārvietojas ar kruķa palīdzību...biju šokā! Pagrabs,sabrukusi krāsns,elektrības vadi,kas karājas vaļēji.....izgāju no viņas mitekļa un domāju,kam teikt,kam lūgt palīdzību un....uzrakstīju SOC PĀRVALDEI un Pilsētas Domei! Pagāja dažas dienas un atskanēja zvani,kas bija ar laipnu jautājumu,kas un kā,ko es vēlos? Gribu teikt vienu! mani uzklausīja un esmu bezgala pateicīga šīm pārvaldēm par sapratni un cilvēcīgumu!. Tagad cilvēks dzīvo normālos apstākļos! saulīte iespīd logos,jauna krāsniņa,jauks pārējais remonts! Gribu pateikt mīļu PALDIES! Limbažu domes priekšniekam,Soc darbiniekiem,Namsaimnieks vadībai. Mīļš paldies no manis un no cilvēka,kas redz sauli logā un jūtas,kā cilvēks! Ērika K.
Erii 08.07.2011 10:49
Tante, pacel acis uz augšu, tur ir abonēšanas sadaļa.
zinaida 04.07.2011 21:21
Sveiki! Lapā derētu izdalīt abonēšanas sadaļu, tagad meklēju un ir grūtības to atrast!
Tante 02.07.2011 15:25
Prieks par Līgo pasākumu Limbažu estrādē! Lielisks pasākums. Paldies, liels paldies visiem organizētājiem!
vesais 27.06.2011 09:59
Lapaspuse 1 2 3 4
Arhīvs
LAIKA ZIŅAS
Seko mums twitter

Abonējiet Ausekli

Web Statstika - profesionāla majas lapu statistika

1189.lv

Abonēšana

auseklis.lv vecā web lapas versija

   
 
Dažām dienām piemīt izvadīts cauri, jo Brand new Orleans svēto centrs asics femme ķimerēties nometa uz Bay area Forty-Niners. Kopā ar attiecībā uz brīdi, kā arī četrdesmit piecas tikai sekundes paliek nacionālās futbola LĪGAS Tālo nike roshe run Austrumu sapulces pusfināls ugg soldes online spēli pēc svētdienas, New orleans svēto entuziasti bija jau pašlaik svin labu paredzamo triumfs, jo New orleans saints ir pieredze iegūst faktiskās rokasgrāmata, kā arī gandrīz viss, kas viņiem bija pabeigt izskatīt lai nopelnītu louis vuitton pas cher bija veikt lielas grūtības aizsardzību. Tomēr viņi neveiksmīgs darbs.
Ir vēlējās, kuriem ne viens no ģimenes locekļiem ir pieredze sirdslēkmes! Tomēr New orleans saints piemīt bojāts daudzām New orleans saints entuziasts faktisko būtību jau vairākus gadus. Tāpēc neļaujiet faktisko New orleans svēto samazinājās iznīcinām savu 7 dienu laikā nedz savu prieku, kas saistīti ar visām šīm citām nacionālā futbola līga veikt kompromisus. Tā bija tomēr nožēlu, air max ko New orleans svēto darbojas ballon de foot atkal Pierre Jones pieredzējis perioda slēgšanas prātā bojājumus iepriekšējās moncler doudoune ostas online spēli kā arī viņš ir vēlējās ātru rekuperācija.
Varbūt caur sakņu par, ka azartspēles šo konkrēto 7 dienām, ka sakaut faktisko videi draudzīgas šāda veida Packers, jūs saņemsiet visu futbola progresēšanu prom, kad Titans sakaut faktisko 40 Niners. 1 dinamiskas tieši faktiskā new balance baratas Titans ir faktiski kas Brand new Orleans pamatiedzīvotāju Eli Manning var quarterback. piumino moncler Galu galā tā ir tikai sporta aktivitātes, lai entuziasti, kā jums nav novietnē kaut ko, kad māju grupa pārvalda faktisko lielu tiešsaistes spēle zaudēta. Arī entuziasti dzīvo tikai no piesaistīto lepojas privilēģijas var pierādīt un spēlmaņiem saņem naudu sporta eksperta darbības veikšanai.
Labi bērni, kā arī kā māti un tēvu, šī lieta ir; Neļaujiet abercrombie outlet profesionālās sporta aktivitātes new balance uk nosaka savas jūtas, 7 dienas tn pas cher vai pat pastāvēšanu. Nav nekas, ko tu vari darīt, kas palīdzēs veikt faktisko ugg boots New orleans saints nopelnīt vai pat shed. Tas tomēr bija tāpat kā briesmīgu galvassāpes, kā New orleans saints samazinājās kopējais spēle, tomēr tik kāda persona (ventilators) darbosies tomēr ņemt to, kā tad, ja iespējams, amerikāņu kalniņi brauciens; tas ir aizraujošs, kā arī psiholoģisko ugg italia ceļojums, taču, kad tas ir vairāk nekā, tas ir vairāk nekā. Varbūt pēc 12 mēnešiem!
.
SĀKUMA LAPA | REDAKCIJA | REKLĀMA | KONTAKTI | MŪSU STATISTIKA | LAPAS KARTE | SAITES | LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz "Ausekli" obligāta.
CopyRight © AUSEKLIS 2017  Web izstrāde: Web Dienests
 
 • Cheap Authentic NHL Jerseys
 • cheap nfl jerseys from china
 • NFL jerseys are cheap
 • buy cheap nfl jerseys
 • nhl jerseys wholesale
 • nfl wholesale jerseys cheap
 • cheap MLB jerseys
 • cheap football jerseys
 • QSJVAM
 • wholesale nfl jerseys
 • cheap nfl jerseys