Sākuma lapaZiņasRakstiAktuāliViedokļiAbonēšanaSludinājumiReklāmaKontakti
 
   
 
AUTORIZĀCIJA
Atcerēties mani
Reģistrēties   Atgādināt paroli

Abonējiet Ausekli!
MEKLĒT RAKSTOS VAI ZIŅĀS    
23. augusts, 2017

#Clock#
Ceturtdiena
24. augusts
Bērtulis, Boļeslavs
ARHĪVS
P O T C Pk Se Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
 
AKTUĀLAIS JAUTĀJUMS
Vai gatavojat ievārījumus un konservējumus ziemai?
Protams, tas ir liels atspaids
Kādu burciņu pagatavoju
Nē, es tādus produktus nelietoju
Pērku veikalā
Nemāku
Atsauksmes
Forums
Galerijas
Mūsu statistika
Ar saknēm Latvijā

Zini, sargā, copē!

NOVADI DOMĀ

NOVADI DOMĀ 2

NOVADI DOMĀ 3

Novadi domā 4

NOVADI DOMĀ 5

NOVADI DZĪVO

ATSAUKSMES
Pievienot savu atsauksmi
Pievienot atsauksmes var tikai reģistrēti lietotāji! Ja vēl neesi reģistrējies, dari to šeit
Lapaspuse 1 2 3 4
Sveiks, Ausekli! Man patīk tas, ka ir izveidota sadaļa Galerijas, kur var jau aplūkot smukas bildes no Amerikas.
horhe 16.06.2011 21:44
Lai gan Auseklis ieguvis mūsdienīgāku izskatu, vilšanos sagādāja funkcionalitāte, kas joprojām ir deviņdesmito gadu līmenī. Dažas absolūti elementāras lietas, kas, manuprāt, apadarīotu šo lapu baudāmāku un laikmeta garam atbilstošāku.

1) Iespēja ērti pievienot lasītāju blogus. Arī vietējo viedokļa līderu blogi.
2) Bildes (lielas, smukas, vairākas) pie rakstiem.
3) Tāpat man šķiet, ka \"vairāk lasiet laikrakstā\" arī īsti nedarbojas, jo ir aizdomas, ka interneta un tradicionālās avīzes auditorijas atšķiras, līdz ar to atšķiras arī auditoriju vajadzības. Piemēram, es pēdējo reizi Ausekli pirku pirms gadiem 7, jo Limbažos vairs nedzīvoju un uz to pusi arī nebraucu.
4) Prasās atsevišķa \"kaste\" ar jaunāko un lasītāko ziņu virsrakstiem, tāpat varētu būt izceltas jaunākās tēmas forumā.
kaurismeki 15.06.2011 22:17
Mans atklājums.:D Uzspiežot lapas augšā attiecīgi uz \" Ziņas\" vai \" Raksti\", atveras daudz garāks rakstu saraksts.:)
Luppe 12.05.2011 10:32
Delfos 10.05.11 interesants raksts par 90 tūkst. kas pašvaldībai jāatmaksā,ja veiks skolu reorganizāciju pēc pašreizējā plāna;)) Vai Auseklis arī par šo tēmu kaut ko rakstīs?
pele 11.05.2011 15:13
Oi, es ar`piekrītu par tām bildēm. Turklāt kaut kādiem notikumiem un svētkiem arī pieskaņotas.
Luppe 06.05.2011 13:52
Diezi vai.
Luppe 06.05.2011 13:49
Vai tikai vesais nav redkolēģijas loceklis..?
Liecies mierā 20.04.2011 19:10
Paldies Limbažu ceļiem, kas slauka ielas. Nācās pabūt Valmierā, kur ielu malās bieza kārta ziemas smilšu un tur putekļu māķoņi nbeļauj reizēm elpot. Limbažu pilsētas ielu aprūpētājiem liela atzinība.
vesais 20.04.2011 10:39
Jā, bildes augšā ir baigi smukas..!
Liecies mierā 15.04.2011 20:18
Paldies \"Auseklim\" par skaistajām fotogrāfijām lapas augšpusē!
auša 14.04.2011 14:55
Komentār..! Kāpēc Jūs uz mani tā..? Es negribu īpaši lielīt ne sevi, ne Ausekli, bet patiesība ir tāda, ka arī agrāk es lasīju elektroniskas formas avīzi un retu reizi atļāvos izteikt savas domas, bet tagadējais Auseklis kardināli atšķiras no iepriekšējā, kurā bija daži tādi raksti, kurus lasot, atvainojos, vēmiens nāca virsū. Bet tagad viss ir pavisam savādāk, un es ar lielu interesi lasu katru publikāciju. Retrospekcijā pāršķirstīju komentārus un uzskatu, ka laikraksts daudz zaudējis Piebrieža kunga prombūtnes dēļ. Ne tikai viņa savdabīgā pasaules un sabiedrisko attiecību atspoguļojuma pēc, bet arī tāpēc, ka viņš bija viens no tiem, kas neļāva aizmirst seno laiku latviešu valodu ar tai piemītošajām īpatnībām, kas mūsdienu lingvistiem vai citiem valodas pētniekiem varētu šķist interesanti un noderēt kā papildus izziņas avots kādā no zinātniskajiem darbiem. Diemžēl, pati es neprotu runāt Ziemeļvidzemes dialektā, bet ceru, ka vismaz Barona kungs uzturēs nepieciešamo līmeni.
Liecies mierā 12.04.2011 16:30
Nekur jau tādi piebrieži nepazūd, varbūt tikai nomaina identitāti un dzimumu. Tagad uzradies kāds/kāda „Liecies mierā”, kas tāpat, kā savulaik piebriedis, cenšas komentēt gandrīz katru rakstu, pie tam, dažreiz vīriešu dzimtē (09.04.2011 11:31), bet citreiz atkal sieviešu dzimtē (09.04.2011 11:29). Bet lai nu tā būtu! Katram jau ir tiesības būt tādam, kā viņš jūtas... Galvenais, lai ir jautri, vai ne?
Komentārs 09.04.2011 12:17
ZINAIDA,možs noskaņojums,labs garastāvoklis ir ilga mūža eleksīrs.Vai no gaušanās par mūsu dzīves nejedzībām kaut kas ir izmainījies? Ar to bieži vien sabojājam ne tikai paši savu noskaņojumu,bet arī citiem.Paklausieties anekdotes,tur katrā ir ietverta kāda dzīvē sastopama negācija,bet kā tā tiek pasniegta - nevis ar saviebtu ģīmi,bet aprunāta ar humoru,ar smaidu,viena tāda anekdote pāris minūtēs nokritizē kādu nebūšanu,ko viens otrs īgņa klāsta stundām ilgi. Kaut vairāk būtu tādu "vecu"kā Bronc un Piebriedis,nudien,pasaule jautrāka kļūtu,bet ja kādam "sausiņa''čaula ir tk necaursitama,lai nelasa,nav jau obligāti visus rakstus izlasīt Lai dzīvo humors un možs noskaņojums
Armands 09.04.2011 11:57
Te arī var izteikties neatkarīgi no intelekta, vecuma, dzimuma, bet nevajag normālam cilvēkam kā Tev Baronc tēlot muļķi un ākstīties, kā Tu ik pa laikam kopā ar savu draugu Piebriedi agrāk esi "Ausekļa" vecajā mājaslapā darījis.
zinaida 31.03.2011 18:36
Atsauksmei nav garuma ierobežojuma un formulējuma ierobežojumu. Vien jādomā par saturu
vesais 31.03.2011 11:50
šis gan ir atsauksmju topiks,nevis diskusiju.Atsauksmē nevajag vismaz dialogu, pietiek ar monologu.Ikviens cilvēks,kas prot rakstīt te var paust savu domu,kurai nav obligāti jāsaskan ar kaut kādiem izredzēto uzskatiem. Ikvienam mūsu valsts pilsonim ir tiesības uz preses brīvību,neatkarīgi no viņa intelekta pakāpes,vecuma vai dzimuma. Ja no šīs portāla regulāri tiek cenzēti raksti,tad,lūdzu,uzrakstiet atsauksmē kāda iemesla dēļ tas tika darīts. Tad viss būs skaidrs un,ja būs jautājumi,tad varēsim diskutēt uz nebēdu.
Baronc 31.03.2011 00:37
Diskusijas jau nu gan nav tālab, lai palasītos anekdotes vai sarakstītos par neko. Ja kāds ierosina tēmu, tad tā ir problēma, ko vajadzētu apspriest un uzzināt viedokļus. Savulaik tie pašapliecinājuma meklēšanas izteicieni bija tīkami vien pašam vai līdzīga domāšanas veida rakstītājiem.
vesais 12.03.2011 09:36
Auseklīts turas.,MALAČI! Cilvēki ir palikuši skarbāki,mazāk iejūtīgi un arī meitenes Auseklītī tiek rātas un slavētas! Es esmu lūgusi palīdzību un man nav atteikts un arī tagad zinu,ka nepaliks neizlasīts Forumā mans raksts. Būsim cilvēki,piedosim un palīdzēsim,kas nav bijuši tik stipri kā daudzi no mums,sodīt nav liela māka,bet saprast,ieklausīties,sniegt roku,tas tak cilvēka pienākums! Būsim cilvēki un cienīsim citu darbu,citu domas.
Erii 02.03.2011 08:59
Pie visa jaunā jāpierod.
zinaida 16.02.2011 00:17
Īpaši nepatīk jaunā Ausekļa mājas lapa, vecā bija daudz saprotamāka un arī vairāk rakstus varēja izlasīt. Bet ko nu vairs ,lai veicas.
Unna 14.02.2011 20:54
Lapaspuse 1 2 3 4
Arhīvs
LAIKA ZIŅAS
Seko mums twitter

Abonējiet Ausekli

Web Statstika - profesionāla majas lapu statistika

1189.lv

Abonēšana

auseklis.lv vecā web lapas versija

   
 
Dažām dienām piemīt izvadīts cauri, jo Brand new Orleans svēto centrs asics femme ķimerēties nometa uz Bay area Forty-Niners. Kopā ar attiecībā uz brīdi, kā arī četrdesmit piecas tikai sekundes paliek nacionālās futbola LĪGAS Tālo nike roshe run Austrumu sapulces pusfināls ugg soldes online spēli pēc svētdienas, New orleans svēto entuziasti bija jau pašlaik svin labu paredzamo triumfs, jo New orleans saints ir pieredze iegūst faktiskās rokasgrāmata, kā arī gandrīz viss, kas viņiem bija pabeigt izskatīt lai nopelnītu louis vuitton pas cher bija veikt lielas grūtības aizsardzību. Tomēr viņi neveiksmīgs darbs.
Ir vēlējās, kuriem ne viens no ģimenes locekļiem ir pieredze sirdslēkmes! Tomēr New orleans saints piemīt bojāts daudzām New orleans saints entuziasts faktisko būtību jau vairākus gadus. Tāpēc neļaujiet faktisko New orleans svēto samazinājās iznīcinām savu 7 dienu laikā nedz savu prieku, kas saistīti ar visām šīm citām nacionālā futbola līga veikt kompromisus. Tā bija tomēr nožēlu, air max ko New orleans svēto darbojas ballon de foot atkal Pierre Jones pieredzējis perioda slēgšanas prātā bojājumus iepriekšējās moncler doudoune ostas online spēli kā arī viņš ir vēlējās ātru rekuperācija.
Varbūt caur sakņu par, ka azartspēles šo konkrēto 7 dienām, ka sakaut faktisko videi draudzīgas šāda veida Packers, jūs saņemsiet visu futbola progresēšanu prom, kad Titans sakaut faktisko 40 Niners. 1 dinamiskas tieši faktiskā new balance baratas Titans ir faktiski kas Brand new Orleans pamatiedzīvotāju Eli Manning var quarterback. piumino moncler Galu galā tā ir tikai sporta aktivitātes, lai entuziasti, kā jums nav novietnē kaut ko, kad māju grupa pārvalda faktisko lielu tiešsaistes spēle zaudēta. Arī entuziasti dzīvo tikai no piesaistīto lepojas privilēģijas var pierādīt un spēlmaņiem saņem naudu sporta eksperta darbības veikšanai.
Labi bērni, kā arī kā māti un tēvu, šī lieta ir; Neļaujiet abercrombie outlet profesionālās sporta aktivitātes new balance uk nosaka savas jūtas, 7 dienas tn pas cher vai pat pastāvēšanu. Nav nekas, ko tu vari darīt, kas palīdzēs veikt faktisko ugg boots New orleans saints nopelnīt vai pat shed. Tas tomēr bija tāpat kā briesmīgu galvassāpes, kā New orleans saints samazinājās kopējais spēle, tomēr tik kāda persona (ventilators) darbosies tomēr ņemt to, kā tad, ja iespējams, amerikāņu kalniņi brauciens; tas ir aizraujošs, kā arī psiholoģisko ugg italia ceļojums, taču, kad tas ir vairāk nekā, tas ir vairāk nekā. Varbūt pēc 12 mēnešiem!
.
SĀKUMA LAPA | REDAKCIJA | REKLĀMA | KONTAKTI | MŪSU STATISTIKA | LAPAS KARTE | SAITES | LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz "Ausekli" obligāta.
CopyRight © AUSEKLIS 2017  Web izstrāde: Web Dienests
 
 • Cheap Authentic NHL Jerseys
 • cheap nfl jerseys from china
 • NFL jerseys are cheap
 • buy cheap nfl jerseys
 • nhl jerseys wholesale
 • nfl wholesale jerseys cheap
 • cheap MLB jerseys
 • cheap football jerseys
 • QSJVAM
 • wholesale nfl jerseys
 • cheap nfl jerseys