Sākuma lapaZiņasRakstiAktuāliViedokļiAbonēšanaSludinājumiReklāmaKontakti
 
   
 
AUTORIZĀCIJA
Atcerēties mani
Reģistrēties   Atgādināt paroli

Abonējiet Ausekli!
MEKLĒT RAKSTOS VAI ZIŅĀS    
23. augusts, 2017

#Clock#
Ceturtdiena
24. augusts
Bērtulis, Boļeslavs
ARHĪVS
P O T C Pk Se Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
 
AKTUĀLAIS JAUTĀJUMS
Vai gatavojat ievārījumus un konservējumus ziemai?
Protams, tas ir liels atspaids
Kādu burciņu pagatavoju
Nē, es tādus produktus nelietoju
Pērku veikalā
Nemāku
Atsauksmes
Forums
Galerijas
Mūsu statistika
Ar saknēm Latvijā

Zini, sargā, copē!

NOVADI DOMĀ

NOVADI DOMĀ 2

NOVADI DOMĀ 3

Novadi domā 4

NOVADI DOMĀ 5

NOVADI DZĪVO

ATSAUKSMES
Pievienot savu atsauksmi
Pievienot atsauksmes var tikai reģistrēti lietotāji! Ja vēl neesi reģistrējies, dari to šeit
Lapaspuse 1 2 3 4
Apsveicama ir „Ausekļa" mājas lapas arhīvā piedāvātā iespēja pāršķirstīt arī paris gadus vecas avīzes! Bet varbūt, ka kādreiz varēsim te apskatīt visos gados Limbažos izdotās avīzes? Pagaidām, ja kādu tas interesē, dažādas vecas avīzes internetā var lasīt digitālajā bibliotēkā:
http://data.lnb.lv/digitala_biblioteka/laikraksti
Komentārs 12.02.2011 13:31
Ari es šonakt sava prāta funktiere,ka "komentārs" i diezgan doudz iekods pa šovakar, iespējams,ka ari nokrits un ta kau ko pa aplollo samurgojs.Es ari piekrīt viņam,ka avīzei kau kas tāds nav vaidzigs.
Baronc 05.02.2011 01:17
Piekrītu Armandam, ka asprātīgi komentāri izpušķo rakstu un veidojas komplekts, kurā citreiz pat grūti pateikt, kurš kuru papildina – komentārs rakstu, vai raksts komentāru. Un par to, ka latviešiem humora izjūta vēl nav pavisam pazudusi, var pārliecināties jebkurš, palasot dažus komentārus delfos, aplollo utt. Bet diemžēl, tur pat var izlasīt arī tādu ļaužu murgojumus, kas vai nu stipri zemu krituši, vai stipri daudz koduši. Nedomāju, ka „Auseklim” arī kaut kas tāds būtu vajadzīgs
Komentārs 05.02.2011 00:50
Man ļoti žēl.ka np AUSEKĻA lappusēm pazuduši asprātīgi komentāri par Latvijas un Limbažu nebūtībām un būtībām . Man personīgi patika dialektā rakstītās atsauksmes,kurās parādījās īstās valodas un apvidus aizmirstās valodas pērles. Vai tad ir labāk ielikt valodā kādu jaunu jēdzienu,vai saglabāt sen lietotu,bet modernizācijas dēļ piumirstu savu īpatnējo izteiksmes līdzekli.Latviešu valoda jau ar to ir unikāla,ka nevienā valodā nevar tik precīzi izteikt emocijas kā mūsējā MUMS pat nav īstu lamuvārdu,izņemot ķermeņa daļas,attiecinot tās uz cilvēku kā personu Pārējos gadījumos tās ir aprakstošas. jA gribam teikt,ka tu esi cūka,tad varam apvainoties,bet ,ja vīrs savai sievai aizrādīs uz kaut ko nesakoptu,teikdams ,tu mana cūciņa,tas skanēs mīlinoši un maigi ,Es gribētu teikt,ka AUSEKĻA slejās jāsaglabā arī dialektā rakstītās atsauksmes,jo tās demonstrēs ne tikai novadu īpatnības ,bet arī mūsu valodas bagātību uz ko jau savā laikā G, Merķelis norādīja Un,atrkārt,vai dialekta aizliegums ,mīļo AUSEKLĪT,nav cilvēktiesību ierobežojums,jo man jau nav aizliegums lietot svešvalodu,bet savas valodas unikālās garamantas Padomājiet par to
Armands 03.02.2011 14:54
Gribu izteikt atzinību Auseklim par to, ka aktīvi atspoguļojis skolu reformas notikumus. Manuprāt, pateicoties diskusijām, viedokļiem un rakstiem Auseklī, daudzi novada iedzīvotāji ir aktīvi iesaistījušies šī jautājuma apspriešanā un risināšanā.
Andris 29.01.2011 16:31
Atradu policijas hroniku. Es arī par sludinājumiem-darba piedāvājumi, līdzjūtības.
aipic03 25.01.2011 08:22
nepatīk jaunā lapa, šķiet, ka man dators nojūdzies -rāda iepriekšējo ausekli. par tiembalsojumiem un Grīviņu jau lasīju, par skolu kariem arī, varbūt auseklis man sapņos rādās. POLICIJAS ZIŅAS ARI NAV.Ja tā turpināsiet-aizmirsīšu šo saiti
aipic03 25.01.2011 08:05
Ritīgi vajag sludinājumu-reklāmas lapu!! ;)
Lomiic 24.01.2011 16:30
AUSEKĻA reklāmas lapu gan vajadzētu ieviest,tā lasītājiem ir svarīga,varbūt kāds nelaimīgais bezdarbnieks kaut ko priekš sevis var atrast
Armands 21.01.2011 14:41
Gan jau būs lab. Tik uz priekš!
Gederts Piebriedis 19.01.2011 21:02
Lai sokās ar jauno web lapu!
Andris 17.01.2011 19:04
Lapaspuse 1 2 3 4
Arhīvs
LAIKA ZIŅAS
Seko mums twitter

Abonējiet Ausekli

Web Statstika - profesionāla majas lapu statistika

1189.lv

Abonēšana

auseklis.lv vecā web lapas versija

   
 
Dažām dienām piemīt izvadīts cauri, jo Brand new Orleans svēto centrs asics femme ķimerēties nometa uz Bay area Forty-Niners. Kopā ar attiecībā uz brīdi, kā arī četrdesmit piecas tikai sekundes paliek nacionālās futbola LĪGAS Tālo nike roshe run Austrumu sapulces pusfināls ugg soldes online spēli pēc svētdienas, New orleans svēto entuziasti bija jau pašlaik svin labu paredzamo triumfs, jo New orleans saints ir pieredze iegūst faktiskās rokasgrāmata, kā arī gandrīz viss, kas viņiem bija pabeigt izskatīt lai nopelnītu louis vuitton pas cher bija veikt lielas grūtības aizsardzību. Tomēr viņi neveiksmīgs darbs.
Ir vēlējās, kuriem ne viens no ģimenes locekļiem ir pieredze sirdslēkmes! Tomēr New orleans saints piemīt bojāts daudzām New orleans saints entuziasts faktisko būtību jau vairākus gadus. Tāpēc neļaujiet faktisko New orleans svēto samazinājās iznīcinām savu 7 dienu laikā nedz savu prieku, kas saistīti ar visām šīm citām nacionālā futbola līga veikt kompromisus. Tā bija tomēr nožēlu, air max ko New orleans svēto darbojas ballon de foot atkal Pierre Jones pieredzējis perioda slēgšanas prātā bojājumus iepriekšējās moncler doudoune ostas online spēli kā arī viņš ir vēlējās ātru rekuperācija.
Varbūt caur sakņu par, ka azartspēles šo konkrēto 7 dienām, ka sakaut faktisko videi draudzīgas šāda veida Packers, jūs saņemsiet visu futbola progresēšanu prom, kad Titans sakaut faktisko 40 Niners. 1 dinamiskas tieši faktiskā new balance baratas Titans ir faktiski kas Brand new Orleans pamatiedzīvotāju Eli Manning var quarterback. piumino moncler Galu galā tā ir tikai sporta aktivitātes, lai entuziasti, kā jums nav novietnē kaut ko, kad māju grupa pārvalda faktisko lielu tiešsaistes spēle zaudēta. Arī entuziasti dzīvo tikai no piesaistīto lepojas privilēģijas var pierādīt un spēlmaņiem saņem naudu sporta eksperta darbības veikšanai.
Labi bērni, kā arī kā māti un tēvu, šī lieta ir; Neļaujiet abercrombie outlet profesionālās sporta aktivitātes new balance uk nosaka savas jūtas, 7 dienas tn pas cher vai pat pastāvēšanu. Nav nekas, ko tu vari darīt, kas palīdzēs veikt faktisko ugg boots New orleans saints nopelnīt vai pat shed. Tas tomēr bija tāpat kā briesmīgu galvassāpes, kā New orleans saints samazinājās kopējais spēle, tomēr tik kāda persona (ventilators) darbosies tomēr ņemt to, kā tad, ja iespējams, amerikāņu kalniņi brauciens; tas ir aizraujošs, kā arī psiholoģisko ugg italia ceļojums, taču, kad tas ir vairāk nekā, tas ir vairāk nekā. Varbūt pēc 12 mēnešiem!
.
SĀKUMA LAPA | REDAKCIJA | REKLĀMA | KONTAKTI | MŪSU STATISTIKA | LAPAS KARTE | SAITES | LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz "Ausekli" obligāta.
CopyRight © AUSEKLIS 2017  Web izstrāde: Web Dienests
 
 • Cheap Authentic NHL Jerseys
 • cheap nfl jerseys from china
 • NFL jerseys are cheap
 • buy cheap nfl jerseys
 • nhl jerseys wholesale
 • nfl wholesale jerseys cheap
 • cheap MLB jerseys
 • cheap football jerseys
 • QSJVAM
 • wholesale nfl jerseys
 • cheap nfl jerseys