Sākuma lapaZiņasRakstiAktuāliViedokļiAbonēšanaSludinājumiReklāmaKontakti
 
   
 
AUTORIZĀCIJA
Atcerēties mani
Reģistrēties   Atgādināt paroli

Abonējiet Ausekli!
MEKLĒT RAKSTOS VAI ZIŅĀS    
18. augusts, 2017

#Clock#
Pirmdiena
21. augusts
Janīna, Linda
ARHĪVS
P O T C Pk Se Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
 
AKTUĀLAIS JAUTĀJUMS
Vai gatavojat ievārījumus un konservējumus ziemai?
Protams, tas ir liels atspaids
Kādu burciņu pagatavoju
Nē, es tādus produktus nelietoju
Pērku veikalā
Nemāku
Atsauksmes
Forums
Galerijas
Mūsu statistika
Ar saknēm Latvijā

Zini, sargā, copē!

NOVADI DOMĀ

NOVADI DOMĀ 2

NOVADI DOMĀ 3

Novadi domā 4

NOVADI DOMĀ 5

NOVADI DZĪVO

ŠODIEN LASIET
ATPAKAĻ
 
 
Ozolaines dīķī bērni sacenšas par «Zelta karpu»
Maija sākumā Ozolaines dīķī tās apsaimniekotājbiedrība rīkoja tradicionālās karpu makšķerēšanas sacensības bērniem un jauniešiem Zelta karpa. Biedrības pārstāvis Roberts Meiluns sprieda, ka laiks vēl diezgan auksts, tādēļ karpas, visticamāk, būs mazaktīvas. Lielākoties gan jaunie makšķernieki pie sava loma tika.

Āsterietis Edvards Vītoliņš kopā ar tēti Jāni uz sacensībām Ozolainē ieradās pirmoreiz. Trešklasnieks makšķerē jau no mazotnes. Un kā nu ne, ja pie mājas ir savs dīķis un netālu arī Āsteres ezers! Puikas copmaņa karjerā līdz šim lielākā karpa bijusi 2,5 kg smaga, noķerta piemājas dīķī. Edvardam pie sirds iet arī plēsēju makšķerēšana. Tēvs un dēls Vītoliņi par copes veiksmi nebēdāja. - Nebraucām uzvarēt, galvenais ir būt svaigā gaisā. Dēls lai mācās un ķer! - teica J. Vītoliņš.

Iesācēji šajā dīķī bija arī Roberts un Tomass Adrians Lietiņi. Abus uzmanīja un padomus deva tētis Jānis. Bērni viņu iekurbulējuši braukt šurpu. J. Lietiņš bija pārsteigts, ka sacensību rīkotājam izdevies saorganizēt tik daudz bērnu. Pirms mest āķus ūdenī, trijotne karpas arī piebaroja, izmantojot zivju kombikormu. Abi mazie kopā todien dabūja deviņas karpas. 

Elvis Krumeņš savu pirmo sacensību karpu izvilka jau tūdaļ pēc starta. Kopumā puisis todien noķēra 13 zivju! Elvim pašam bija pārsteigums, ka tā veicās. Copes vietu viņš izvēlējās uz mazā dambja. Izrādās, tā viņam ir laimīga, jo tur sacensībās veicoties katru gadu. Aktīvs Ozolaines sacensību dalībnieks ir arī Reinis Brunēvics. Šoreiz, priecādamās par skaisto laiku un vēloties baudīt dienu svaigā gaisā, viņam bija pievienojusies arī mamma Liesma. Viņa smejoties atzina, ka pati neprot makšķerēt, bet tikai komandēt, kurā brīdī jācopē. Reinis ēsmai izmantoja vārītus kartupeļus. Viņa mamma pačukstēja, ka, tos vārot, drusku pievienojusi ķiplokus un kanēli. Šāda garša karpām pavasarī patīkot. Kāds piebilda, ka var izkaltēt zivju gārņa kājas, tās samalt un pulveri pievienot zivju barībai. Gārņa kājām piemītot smaržviela, kas pievilina zivis. Liesma palielīja organizatorus par šāda pasākuma bērniem rīkošanu: - Man patīk vērot, kā mazie ķer zivis. Makšķerēšana ir labs, azartisks un veselīgs sporta veids, īpaši bērniem, kuri daudz laika pavada pie datora.

Sacensību smagāko jeb Zelta karpu (1,04 kg) laimējās izvilkt Laurai Meilunai. Meiteni apbalvoja ar zivs formas statueti. Septiņgadniece, kura septembrī sāks skolas gaitas, ir pacietīga makšķerniece. Sacensībās sveica arī smagāko kopējo lomu guvējus vairākās vecuma grupās. Bērnu vecumā no 6 līdz 8 gadiem vidū uzvaru izcīnīja zelta karpas copmane Laura ar kopējo lomu 4,62 kg (7 zivis). 2. un 3. vietā attiecīgi ierindojās Elīze Šrēdere (2,23 kg) un Emīls Bērziņš (2,14 kg). Šajā vecumgrupā bija sīva konkurence: Tomass Lietiņš noķēra četras zivis (kopējais svars 1,97 kg), bet Marta Meiluna - trīs (1,83 kg). Arī pārējiem jaunākajiem makšķerniekiem izdevās tikt vismaz pie viena vai diviem lomiem. Pašam jaunākajam copmanim, sešgadniekam Robertam Desjatņikovam, lomā tika divas karpiņas. Vecuma grupā no 9 līdz 11 gadiem veiksmīgākie bija Roberts Lietiņš (2,6 kg), Renārs Jakovļevs (2,15 kg) un Ričards Kristers Meiluns (0,71 kg). Jauniešu (no 15 līdz 16 gadiem) vidū smagākie kopējie lomi bija Mārcim Ozoliņam (4,52 kg), Raivim Krumeņam (2,1 kg) un R. Brunēvicam (1,56 kg). Savukārt vecuma grupā no 17 līdz 19 gadiem copes prasmēs mērojās divi puiši. 1. vietu ieguva E. Krumeņš (7,27 kg), bet otrais palika Jānis Bremmers (2,80 kg).

2017. gada 19. maijā 

Galerija
 
 
Pievienot savu komentāru
Vārds: Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji!
Arhīvs
LAIKA ZIŅAS
Seko mums twitter

Abonējiet Ausekli

Web Statstika - profesionāla majas lapu statistika

1189.lv

Abonēšana

   
 
Dažām dienām piemīt izvadīts cauri, jo Brand new Orleans svēto centrs asics femme ķimerēties nometa uz Bay area Forty-Niners. Kopā ar attiecībā uz brīdi, kā arī četrdesmit piecas tikai sekundes paliek nacionālās futbola LĪGAS Tālo nike roshe run Austrumu sapulces pusfināls ugg soldes online spēli pēc svētdienas, New orleans svēto entuziasti bija jau pašlaik svin labu paredzamo triumfs, jo New orleans saints ir pieredze iegūst faktiskās rokasgrāmata, kā arī gandrīz viss, kas viņiem bija pabeigt izskatīt lai nopelnītu louis vuitton pas cher bija veikt lielas grūtības aizsardzību. Tomēr viņi neveiksmīgs darbs.
Ir vēlējās, kuriem ne viens no ģimenes locekļiem ir pieredze sirdslēkmes! Tomēr New orleans saints piemīt bojāts daudzām New orleans saints entuziasts faktisko būtību jau vairākus gadus. Tāpēc neļaujiet faktisko New orleans svēto samazinājās iznīcinām savu 7 dienu laikā nedz savu prieku, kas saistīti ar visām šīm citām nacionālā futbola līga veikt kompromisus. Tā bija tomēr nožēlu, air max ko New orleans svēto darbojas ballon de foot atkal Pierre Jones pieredzējis perioda slēgšanas prātā bojājumus iepriekšējās moncler doudoune ostas online spēli kā arī viņš ir vēlējās ātru rekuperācija.
Varbūt caur sakņu par, ka azartspēles šo konkrēto 7 dienām, ka sakaut faktisko videi draudzīgas šāda veida Packers, jūs saņemsiet visu futbola progresēšanu prom, kad Titans sakaut faktisko 40 Niners. 1 dinamiskas tieši faktiskā new balance baratas Titans ir faktiski kas Brand new Orleans pamatiedzīvotāju Eli Manning var quarterback. piumino moncler Galu galā tā ir tikai sporta aktivitātes, lai entuziasti, kā jums nav novietnē kaut ko, kad māju grupa pārvalda faktisko lielu tiešsaistes spēle zaudēta. Arī entuziasti dzīvo tikai no piesaistīto lepojas privilēģijas var pierādīt un spēlmaņiem saņem naudu sporta eksperta darbības veikšanai.
Labi bērni, kā arī kā māti un tēvu, šī lieta ir; Neļaujiet abercrombie outlet profesionālās sporta aktivitātes new balance uk nosaka savas jūtas, 7 dienas tn pas cher vai pat pastāvēšanu. Nav nekas, ko tu vari darīt, kas palīdzēs veikt faktisko ugg boots New orleans saints nopelnīt vai pat shed. Tas tomēr bija tāpat kā briesmīgu galvassāpes, kā New orleans saints samazinājās kopējais spēle, tomēr tik kāda persona (ventilators) darbosies tomēr ņemt to, kā tad, ja iespējams, amerikāņu kalniņi brauciens; tas ir aizraujošs, kā arī psiholoģisko ugg italia ceļojums, taču, kad tas ir vairāk nekā, tas ir vairāk nekā. Varbūt pēc 12 mēnešiem!
.
SĀKUMA LAPA | REDAKCIJA | REKLĀMA | KONTAKTI | MŪSU STATISTIKA | LAPAS KARTE | SAITES | LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz "Ausekli" obligāta.
CopyRight © AUSEKLIS 2017  Web izstrāde: Web Dienests
 
 • Cheap Authentic NHL Jerseys
 • cheap nfl jerseys from china
 • NFL jerseys are cheap
 • buy cheap nfl jerseys
 • nhl jerseys wholesale
 • nfl wholesale jerseys cheap
 • cheap MLB jerseys
 • cheap football jerseys
 • QSJVAM
 • wholesale nfl jerseys
 • cheap nfl jerseys