Sākuma lapaZiņasRakstiAktuāliViedokļiAbonēšanaSludinājumiReklāmaKontakti
 
   
 
AUTORIZĀCIJA
Atcerēties mani
Reģistrēties   Atgādināt paroli

Abonējiet Ausekli!
MEKLĒT RAKSTOS VAI ZIŅĀS    
18. augusts, 2017

#Clock#
Pirmdiena
21. augusts
Janīna, Linda
ARHĪVS
P O T C Pk Se Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
 
AKTUĀLAIS JAUTĀJUMS
Vai gatavojat ievārījumus un konservējumus ziemai?
Protams, tas ir liels atspaids
Kādu burciņu pagatavoju
Nē, es tādus produktus nelietoju
Pērku veikalā
Nemāku
Atsauksmes
Forums
Galerijas
Mūsu statistika
Ar saknēm Latvijā

Zini, sargā, copē!

NOVADI DOMĀ

NOVADI DOMĀ 2

NOVADI DOMĀ 3

Novadi domā 4

NOVADI DOMĀ 5

NOVADI DZĪVO

ŠODIEN LASIET
ATPAKAĻ
ALDA jaunumi
Limbažu novada pašvaldības aģentūrā (PA) ALDA papildināts piedāvājumu klāsts pludmales apmeklētājiem. Mazākos atpūtniekus rotaļu laukumā gaida jauna iekārta - tīkla piramīda jeb zirneklis. Bērniem ļoti patīk. Gluži nesen pludmalei piegādāti arī 2 t.s. SUP dēļi ar airiem. Pirmie interesenti un izmēģinātāji ar tiem jau izbraukuši ezerā. Tie iegādāti pēc pludmales apmeklētāju rosinājuma.

 

 

26. maijā plkst. 13 interesenti aicināti apmeklēt Zilā karoga mastā uzvilkšanas pasākumu Limbažu Liel­ezera pludmalē. Tas te plīvos jau trešo gadu. Zilais karogs ir starptautisks ekosertifikāts, kam šogad aprit jau 30 gadu. Par aktivitātēm, kas notiks pēc karoga uzvilkšanas mastā, vēl tiks ziņots. Karoga pacelšanas pasākumā iecerēts piesaistīt ekoskolu - Limbažu 3. vidusskolu, kas Vides izglītības fonda rīkotajā konkursā par Zilo karogu ieņēma lielāko daļu godalgoto vietu.

 

Limbažu novada dome apstiprinājusi pilnvarotās personas kārtības uzturēšanai un zivju resursu sargāšanai Augstrozes un Limbažu Lielezerā un Limbažu Dūņezerā. Katru ezeru uzraudzīs vairāki sabiedriskie inspektori, no kuriem daži uzmanīs visus ALDA ezerus. Pilnvarotie ir tiesīgi pārbaudīt gan makšķerēšanas licences, gan gada kartes, tāpat izvilkt nelikumīgi ieliktos tīklus. To, ka viņi ir sabiedriskie inspektori, apliecina speci­ālas apliecības, izsniegtas uz vairākiem gadiem.

 

Jaunie licencētās makšķerēšanas noteikumi Limbažu Lielezerā un Augstrozes Lielezerā paredz, ka turpmāk maijā šajās ūdenstilpēs nedrīkstēs makšķerēt no laivas. ALDA direktors Jānis Remess teic, ka makšķernieki ir saprotoši un neapmierinātību nav pauduši. Daudzi piekrīt, ka zandartu nārsta saudzēšanai šādu noteikumu atjaunot vajadzēja jau sen. Viens gan bija mēģinājis copēt no laivas, bet airētāji viņam aizrādījuši un makšķernieks tūdaļ devās projām. Ar līdakām to copes sezonas atklāšanā gan klājies reti švaki - temperatūra bija -5 grādi un to aktivitātes praktiski nebijis. Tagad, siltākā laikā, gan manīts, ka līdakas lēkā.

 

Limbažu novada dome apstiprinājusi jaunu nolikumu (uz 5 gadiem) par licencēto makšķerēšanu Augst­rozes un Limbažu Lielezerā un Dūņezerā. Jaunums - mēneša makšķerēšanas licences turpmāk nebūs jāiegādājas katram ezeram atsevišķi, derēs kopējā. Atsevišķi iegādājamas tikai dienas un bezmaksas copēšanas licences. Tāpat noapaļotas licenču cenas, piemēram, 2,85 eiro vietā ir 3, bet 7,10 vietā - 7 eiro.

2017. gada 19. maijā 

Pievienot savu komentāru
Vārds: Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji!
Arhīvs
LAIKA ZIŅAS
Seko mums twitter

Abonējiet Ausekli

Web Statstika - profesionāla majas lapu statistika

1189.lv

Abonēšana

   
 
Dažām dienām piemīt izvadīts cauri, jo Brand new Orleans svēto centrs asics femme ķimerēties nometa uz Bay area Forty-Niners. Kopā ar attiecībā uz brīdi, kā arī četrdesmit piecas tikai sekundes paliek nacionālās futbola LĪGAS Tālo nike roshe run Austrumu sapulces pusfināls ugg soldes online spēli pēc svētdienas, New orleans svēto entuziasti bija jau pašlaik svin labu paredzamo triumfs, jo New orleans saints ir pieredze iegūst faktiskās rokasgrāmata, kā arī gandrīz viss, kas viņiem bija pabeigt izskatīt lai nopelnītu louis vuitton pas cher bija veikt lielas grūtības aizsardzību. Tomēr viņi neveiksmīgs darbs.
Ir vēlējās, kuriem ne viens no ģimenes locekļiem ir pieredze sirdslēkmes! Tomēr New orleans saints piemīt bojāts daudzām New orleans saints entuziasts faktisko būtību jau vairākus gadus. Tāpēc neļaujiet faktisko New orleans svēto samazinājās iznīcinām savu 7 dienu laikā nedz savu prieku, kas saistīti ar visām šīm citām nacionālā futbola līga veikt kompromisus. Tā bija tomēr nožēlu, air max ko New orleans svēto darbojas ballon de foot atkal Pierre Jones pieredzējis perioda slēgšanas prātā bojājumus iepriekšējās moncler doudoune ostas online spēli kā arī viņš ir vēlējās ātru rekuperācija.
Varbūt caur sakņu par, ka azartspēles šo konkrēto 7 dienām, ka sakaut faktisko videi draudzīgas šāda veida Packers, jūs saņemsiet visu futbola progresēšanu prom, kad Titans sakaut faktisko 40 Niners. 1 dinamiskas tieši faktiskā new balance baratas Titans ir faktiski kas Brand new Orleans pamatiedzīvotāju Eli Manning var quarterback. piumino moncler Galu galā tā ir tikai sporta aktivitātes, lai entuziasti, kā jums nav novietnē kaut ko, kad māju grupa pārvalda faktisko lielu tiešsaistes spēle zaudēta. Arī entuziasti dzīvo tikai no piesaistīto lepojas privilēģijas var pierādīt un spēlmaņiem saņem naudu sporta eksperta darbības veikšanai.
Labi bērni, kā arī kā māti un tēvu, šī lieta ir; Neļaujiet abercrombie outlet profesionālās sporta aktivitātes new balance uk nosaka savas jūtas, 7 dienas tn pas cher vai pat pastāvēšanu. Nav nekas, ko tu vari darīt, kas palīdzēs veikt faktisko ugg boots New orleans saints nopelnīt vai pat shed. Tas tomēr bija tāpat kā briesmīgu galvassāpes, kā New orleans saints samazinājās kopējais spēle, tomēr tik kāda persona (ventilators) darbosies tomēr ņemt to, kā tad, ja iespējams, amerikāņu kalniņi brauciens; tas ir aizraujošs, kā arī psiholoģisko ugg italia ceļojums, taču, kad tas ir vairāk nekā, tas ir vairāk nekā. Varbūt pēc 12 mēnešiem!
.
SĀKUMA LAPA | REDAKCIJA | REKLĀMA | KONTAKTI | MŪSU STATISTIKA | LAPAS KARTE | SAITES | LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz "Ausekli" obligāta.
CopyRight © AUSEKLIS 2017  Web izstrāde: Web Dienests
 
 • Cheap Authentic NHL Jerseys
 • cheap nfl jerseys from china
 • NFL jerseys are cheap
 • buy cheap nfl jerseys
 • nhl jerseys wholesale
 • nfl wholesale jerseys cheap
 • cheap MLB jerseys
 • cheap football jerseys
 • QSJVAM
 • wholesale nfl jerseys
 • cheap nfl jerseys