Sākuma lapaZiņasRakstiAktuāliViedokļiAbonēšanaSludinājumiReklāmaKontakti
 
   
 
AUTORIZĀCIJA
Atcerēties mani
Reģistrēties   Atgādināt paroli

Abonējiet Ausekli!
MEKLĒT RAKSTOS VAI ZIŅĀS    
23. augusts, 2017

#Clock#
Ceturtdiena
24. augusts
Bērtulis, Boļeslavs
ARHĪVS
P O T C Pk Se Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
 
AKTUĀLAIS JAUTĀJUMS
Vai gatavojat ievārījumus un konservējumus ziemai?
Protams, tas ir liels atspaids
Kādu burciņu pagatavoju
Nē, es tādus produktus nelietoju
Pērku veikalā
Nemāku
Atsauksmes
Forums
Galerijas
Mūsu statistika
Ar saknēm Latvijā

Zini, sargā, copē!

NOVADI DOMĀ

NOVADI DOMĀ 2

NOVADI DOMĀ 3

Novadi domā 4

NOVADI DOMĀ 5

NOVADI DZĪVO

ŠODIEN LASIET
ATPAKAĻ
Aicinājums laikraksta lasītājiem

Lai arī dziesmā dzied par gadiem, kas skrien kā stirnas, tāpat skrien mēneši. Jau pavisam tuvu vasaras saulgrieži, līdz ar to - laikraksta nākamā pusgada abonēšanas laiks.

Kā ik reizi, arī šogad būsim pretimnākoši saviem lasītājiem un piedāvāsim iespēju no 10. līdz 25. jūnijam abonēt laikrakstu nākamajam pusgadam par vasaras akcijas cenu.

Piedāvājums būs pieejams redakcijā vai veicot pārskaitījumu uz SIA Izdevniecība Auseklis kontu, norādot laikraksta saņēmēja vārdu, uzvārdu, adresi un telefona numuru. Kā ierasts, dosimies arī pie lasītājiem uz Alojas Dienas centru 21. jūnijā un Salacgrīvas tirgu 23. jū­nijā.

Droši vien jau esat pamanījuši jauno tematisko lapu Zini, sargā, copē!, kas top sadarbībā ar Limbažu pašvaldību un Zivju fonda finansiālo atbalstu, kā arī reģionālo laikrakstu pielikumu Novadi domā sadarbībā ar Valsts kultūrkapitāla fondu ­(VKKF).

Nupat uzzinājām, ka Sabiedrības in­tegrācijas fonds finansēs arī mūsu un laikraksta Kurzemes Vārds kopprojektu. Tas nozīmē, ka saņemsiet piecus papildpielikumus, kuros stāstīsim par mazākumtautībām, viņu problēmām un to, cik piederīgi viņi jūtas Latvijai. Projekta mērķis ir parādīt, cik būtisks ir viņu devums tautsaimniecībai, un veicināt integrāciju latviskajā vidē.

No jūnija līdz valsts svētkiem realizēsim VKKF finansiāli atbalstīto projektu Ar saknēm Latvijā. Šos materiālus pazīsiet pēc pievienotā logo. Projekta laikā publicēsim rakstu sēriju Esmu piederīgs Latvijai, kurā būs intervijas ar mūsu cilvēkiem, kuri dzīvo un strādā gan Latvijā, gan ārzemēs. Sekosim aktivitātēm saistībā ar gatavošanos Latvijas simtgadei. Krustvārdu mīklu konkurss Iepazīsti Latviju četrās kārtās ļaus sacensties erudīcijā, un trīs veiksminieki saņems balvā laikraksta gada abonementu. Pirmā risināmā krustvārdu mīkla tiks publicēta jūlijā.

Sadarbībā ar skolām septembrī būs jauniešu eseju konkurss Mans labais darbs Latvijai. Arī tā uzvarētājiem paredzētas balvas. Tiks izdots īpašs laikraksta pielikums, kurā būs publicēti jauno autoru darbi un domas.

Gatavojam arī jaunu un modernu mājaslapu. Ceram, ka tā būs ērta lietošanā gan jums, gan mums. Sākot no septembra, mājaslapā būs konkurss/rubrika Vēstules dzimtajai vietai. Aicinām lasītājus jau tagad uzrunāt savus ciemos atbraukušos radus un draugus un aicināt padalīties ar savām emocijām - kā pietrūkst svešumā, ko iegādājas kā suvenīrus, kādus notikumus (pozitīvos un varbūt ne gluži) un cilvēkus atceras... Savus stāstus var sūtīt jau tagad uz e-pastu zvaigzne@auseklis.lv. Konkursam novembrī noslēdzoties, trīs interesantāko atbilžu iesūtītāji saņems e-laikraksta abonementu visam 2018. gadam.

Projekts noslēgsies ar patriotisma mēneša svinīgu pasākumu 4. novembrī pl. 14 Limbažu Teātra mājā. Tiksiet laipni aicināti uz sanākšanu un sadziedāšanos pie balti klātiem galdiem. Priecīgi un saposušies būsim kopā, valsts svētkus gaidot. 17. novembrī tiks izdots laikraksta svētku pielikums.

Auseklis ar fondu palīdzību kļūst arvien biezāks, daudzveidīgāks un ceram, ka arī interesantāks.

Pievienot savu komentāru
Vārds: Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji!
Arhīvs
LAIKA ZIŅAS
Seko mums twitter

Abonējiet Ausekli

Web Statstika - profesionāla majas lapu statistika

1189.lv

Abonēšana

   
 
Dažām dienām piemīt izvadīts cauri, jo Brand new Orleans svēto centrs asics femme ķimerēties nometa uz Bay area Forty-Niners. Kopā ar attiecībā uz brīdi, kā arī četrdesmit piecas tikai sekundes paliek nacionālās futbola LĪGAS Tālo nike roshe run Austrumu sapulces pusfināls ugg soldes online spēli pēc svētdienas, New orleans svēto entuziasti bija jau pašlaik svin labu paredzamo triumfs, jo New orleans saints ir pieredze iegūst faktiskās rokasgrāmata, kā arī gandrīz viss, kas viņiem bija pabeigt izskatīt lai nopelnītu louis vuitton pas cher bija veikt lielas grūtības aizsardzību. Tomēr viņi neveiksmīgs darbs.
Ir vēlējās, kuriem ne viens no ģimenes locekļiem ir pieredze sirdslēkmes! Tomēr New orleans saints piemīt bojāts daudzām New orleans saints entuziasts faktisko būtību jau vairākus gadus. Tāpēc neļaujiet faktisko New orleans svēto samazinājās iznīcinām savu 7 dienu laikā nedz savu prieku, kas saistīti ar visām šīm citām nacionālā futbola līga veikt kompromisus. Tā bija tomēr nožēlu, air max ko New orleans svēto darbojas ballon de foot atkal Pierre Jones pieredzējis perioda slēgšanas prātā bojājumus iepriekšējās moncler doudoune ostas online spēli kā arī viņš ir vēlējās ātru rekuperācija.
Varbūt caur sakņu par, ka azartspēles šo konkrēto 7 dienām, ka sakaut faktisko videi draudzīgas šāda veida Packers, jūs saņemsiet visu futbola progresēšanu prom, kad Titans sakaut faktisko 40 Niners. 1 dinamiskas tieši faktiskā new balance baratas Titans ir faktiski kas Brand new Orleans pamatiedzīvotāju Eli Manning var quarterback. piumino moncler Galu galā tā ir tikai sporta aktivitātes, lai entuziasti, kā jums nav novietnē kaut ko, kad māju grupa pārvalda faktisko lielu tiešsaistes spēle zaudēta. Arī entuziasti dzīvo tikai no piesaistīto lepojas privilēģijas var pierādīt un spēlmaņiem saņem naudu sporta eksperta darbības veikšanai.
Labi bērni, kā arī kā māti un tēvu, šī lieta ir; Neļaujiet abercrombie outlet profesionālās sporta aktivitātes new balance uk nosaka savas jūtas, 7 dienas tn pas cher vai pat pastāvēšanu. Nav nekas, ko tu vari darīt, kas palīdzēs veikt faktisko ugg boots New orleans saints nopelnīt vai pat shed. Tas tomēr bija tāpat kā briesmīgu galvassāpes, kā New orleans saints samazinājās kopējais spēle, tomēr tik kāda persona (ventilators) darbosies tomēr ņemt to, kā tad, ja iespējams, amerikāņu kalniņi brauciens; tas ir aizraujošs, kā arī psiholoģisko ugg italia ceļojums, taču, kad tas ir vairāk nekā, tas ir vairāk nekā. Varbūt pēc 12 mēnešiem!
.
SĀKUMA LAPA | REDAKCIJA | REKLĀMA | KONTAKTI | MŪSU STATISTIKA | LAPAS KARTE | SAITES | LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz "Ausekli" obligāta.
CopyRight © AUSEKLIS 2017  Web izstrāde: Web Dienests
 
 • Cheap Authentic NHL Jerseys
 • cheap nfl jerseys from china
 • NFL jerseys are cheap
 • buy cheap nfl jerseys
 • nhl jerseys wholesale
 • nfl wholesale jerseys cheap
 • cheap MLB jerseys
 • cheap football jerseys
 • QSJVAM
 • wholesale nfl jerseys
 • cheap nfl jerseys