Sākuma lapaZiņasRakstiAktuāliViedokļiAbonēšanaSludinājumiReklāmaKontakti
 
   
 
AUTORIZĀCIJA
Atcerēties mani
Reģistrēties   Atgādināt paroli

Abonējiet Ausekli!
MEKLĒT RAKSTOS VAI ZIŅĀS    
18. augusts, 2017

#Clock#
Pirmdiena
21. augusts
Janīna, Linda
ARHĪVS
P O T C Pk Se Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
 
AKTUĀLAIS JAUTĀJUMS
Vai gatavojat ievārījumus un konservējumus ziemai?
Protams, tas ir liels atspaids
Kādu burciņu pagatavoju
Nē, es tādus produktus nelietoju
Pērku veikalā
Nemāku
Atsauksmes
Forums
Galerijas
Mūsu statistika
Ar saknēm Latvijā

Zini, sargā, copē!

NOVADI DOMĀ

NOVADI DOMĀ 2

NOVADI DOMĀ 3

Novadi domā 4

NOVADI DOMĀ 5

NOVADI DZĪVO

ŠODIEN LASIET
ATPAKAĻ
 
 
Pieci padomi, kā nenoslīkt feisbuka okeānā
Rūpējies par privātumu
Feisbuku lieto teju divi miljardi cilvēku, un visi kā viens, izņemot viltus profilus, jau reģistrēšanās brīdī ir parak­stījuši nāves spriedumu savām tiesībām uz privātumu. Bet, ja nu reiz esi ar to mierā, nenāktu par sliktu vismaz iespēju robežās novilkt dažas sarkanās līnijas attiecībā uz šo sociālo tīklu un pārējiem lietotājiem. Ej uz "Iestatījumi" - "Privātums", arī "Timeline and Tagging", un pēc ieskatiem veic vajadzīgos labojumus. Pēc noklusējuma uzstādījumiem feisbuka lietotājs ir stipri vien neaizsargāts.

Ravē savu ziņu lenti
Ja tev liekas, ka tava ziņu lente sāk līdzināties e-pasta spama sadaļai, tad zini, ir pēdējais laiks sākt šķirot - to tavā vietā gan neviens cits nedarīs. Ritinot ziņu lenti, pie nevēlama ieraksta labajā stūrī spied bultiņu "Paslēpt ierak­stu" - "Redzēt mazāk ierakstu no "drauga, kas dalījies ar to"" jeb "Redzēt mazāk ierakstu no "avota, kas to oriģināli ievietojis"". Izvēlies pirmo, ja tev ir apnikusi kāda drauga pārlieku lielā spamošana kopumā, vai otro, ja vēlies redzēt mazāk no šī konkrētā avota. Pēdējā solī vai nu vari pilnībā pārtraukt sekošanu kāda drauga aktivitātēm, bet saglabāt draudzību, vai arī slēpt no ziņu lentes uz visiem laikiem šo trešo pusi, kas var būt kā reāls cilvēks, tā kāda lapa. Ja labi ravēsi, ar laiku jutīsi, ka starp miljoniem kaķu video dzīvo arī draugu oriģinālsaturs.

 

Neļauj aplikācijām tevi sūkt
Nav noslēpums, ka feisbuks seko katram tavam solim, arī tad, kad esi bezsaistē, pārlūkojot citus interneta resursus. Tavas atstātās pēdas uzsūc algoritmi, tā ražojot saturu, kuru redzi savā ziņu lentē. Turklāt ir ļoti daudz aplikāciju, kuru apstiprināšanas brīdī vēlreiz paliec zem sitiena savu personisko datu drošību. Ja dod zaļo gaismu kādai no tām, tad zini, ka konfigurēt tās piekļuves pakāpi profilam tu vari, dodoties uz "Iestatījumi" - "Aplikācijas". Šeit arī vari izdzēst sen nevajadzīgas aplikācijas. Un kas zelta vērtē - tepat zem sadaļas "Game and App Notifications" vari izslēgt tik ļoti kaitinošos spēļu un aplikāciju paziņojumus, ko saņem no saviem draugiem. Ja pats esi viens no tiem, kuri apkrauj draugus ar spēļu paziņojumiem, zem "Aplikācijas" izvēlies aplikāciju/spēli "Labot iestatījumus" un pie opcijas "Ieraksts" izņem ķeksi, un lieta darīta. Izvērtē arī, vai nevajadzētu liegt feisbukam pieeju dažādām funkcijām tavā mobilajā ierīcē, piemēram, ģeolokācijai.

 

Domā, ar ko draudzējies
Izplatīta parādība feisbukā ir draudzības uzaicinājumi no viltus profiliem. Neapstiprini draudzību, pirms neesi iepazinies ar nepazīstamo aicinātāju, - veic nelielus detektīva gājienus (apskati profila bildi, profila mūžu, aktivitāti, draugus, izvaicā) un, ja rodas kaut mazākās aizdomas, uzaicinājumu dzēs. Labāk mazāk draugu, bet zināmi, nekā simtiem nezināmu, kuri to vien dara, kā pietaisa tavu ziņu lenti.

 

Neesi naivs
Dzīvojam melu un viltus ziņu pasaulē, kas pats par sevi nav nekas jauns (pirms interneta - avīzes, TV, radio), bet nu to arvien lielākos apjomos sastopam arī sociālajos tīklos. Kā stāties tai pretī? Neviens cits jūsu vietā nekaros, un, ja feisbuks saka, ka to darīs, neticiet arī tam, jo kāda garantija, ka ar to nenodarbojas viņi paši. Neklikšķiniet ar acīm un ausīm, bet gan ar prātu! Neesiet naivi domājot, ka atstāts like spēs izārstēt vēzi.

Sagatavoja Jānis Līgats

Galerija
 
 
Pievienot savu komentāru
Vārds: Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji!
Arhīvs
LAIKA ZIŅAS
Seko mums twitter

Abonējiet Ausekli

Web Statstika - profesionāla majas lapu statistika

1189.lv

Abonēšana

   
 
Dažām dienām piemīt izvadīts cauri, jo Brand new Orleans svēto centrs asics femme ķimerēties nometa uz Bay area Forty-Niners. Kopā ar attiecībā uz brīdi, kā arī četrdesmit piecas tikai sekundes paliek nacionālās futbola LĪGAS Tālo nike roshe run Austrumu sapulces pusfināls ugg soldes online spēli pēc svētdienas, New orleans svēto entuziasti bija jau pašlaik svin labu paredzamo triumfs, jo New orleans saints ir pieredze iegūst faktiskās rokasgrāmata, kā arī gandrīz viss, kas viņiem bija pabeigt izskatīt lai nopelnītu louis vuitton pas cher bija veikt lielas grūtības aizsardzību. Tomēr viņi neveiksmīgs darbs.
Ir vēlējās, kuriem ne viens no ģimenes locekļiem ir pieredze sirdslēkmes! Tomēr New orleans saints piemīt bojāts daudzām New orleans saints entuziasts faktisko būtību jau vairākus gadus. Tāpēc neļaujiet faktisko New orleans svēto samazinājās iznīcinām savu 7 dienu laikā nedz savu prieku, kas saistīti ar visām šīm citām nacionālā futbola līga veikt kompromisus. Tā bija tomēr nožēlu, air max ko New orleans svēto darbojas ballon de foot atkal Pierre Jones pieredzējis perioda slēgšanas prātā bojājumus iepriekšējās moncler doudoune ostas online spēli kā arī viņš ir vēlējās ātru rekuperācija.
Varbūt caur sakņu par, ka azartspēles šo konkrēto 7 dienām, ka sakaut faktisko videi draudzīgas šāda veida Packers, jūs saņemsiet visu futbola progresēšanu prom, kad Titans sakaut faktisko 40 Niners. 1 dinamiskas tieši faktiskā new balance baratas Titans ir faktiski kas Brand new Orleans pamatiedzīvotāju Eli Manning var quarterback. piumino moncler Galu galā tā ir tikai sporta aktivitātes, lai entuziasti, kā jums nav novietnē kaut ko, kad māju grupa pārvalda faktisko lielu tiešsaistes spēle zaudēta. Arī entuziasti dzīvo tikai no piesaistīto lepojas privilēģijas var pierādīt un spēlmaņiem saņem naudu sporta eksperta darbības veikšanai.
Labi bērni, kā arī kā māti un tēvu, šī lieta ir; Neļaujiet abercrombie outlet profesionālās sporta aktivitātes new balance uk nosaka savas jūtas, 7 dienas tn pas cher vai pat pastāvēšanu. Nav nekas, ko tu vari darīt, kas palīdzēs veikt faktisko ugg boots New orleans saints nopelnīt vai pat shed. Tas tomēr bija tāpat kā briesmīgu galvassāpes, kā New orleans saints samazinājās kopējais spēle, tomēr tik kāda persona (ventilators) darbosies tomēr ņemt to, kā tad, ja iespējams, amerikāņu kalniņi brauciens; tas ir aizraujošs, kā arī psiholoģisko ugg italia ceļojums, taču, kad tas ir vairāk nekā, tas ir vairāk nekā. Varbūt pēc 12 mēnešiem!
.
SĀKUMA LAPA | REDAKCIJA | REKLĀMA | KONTAKTI | MŪSU STATISTIKA | LAPAS KARTE | SAITES | LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz "Ausekli" obligāta.
CopyRight © AUSEKLIS 2017  Web izstrāde: Web Dienests
 
 • Cheap Authentic NHL Jerseys
 • cheap nfl jerseys from china
 • NFL jerseys are cheap
 • buy cheap nfl jerseys
 • nhl jerseys wholesale
 • nfl wholesale jerseys cheap
 • cheap MLB jerseys
 • cheap football jerseys
 • QSJVAM
 • wholesale nfl jerseys
 • cheap nfl jerseys