Sākuma lapaZiņasRakstiAktuāliViedokļiAbonēšanaSludinājumiReklāmaKontakti
 
   
 
AUTORIZĀCIJA
Atcerēties mani
Reģistrēties   Atgādināt paroli

Abonējiet Ausekli!
MEKLĒT RAKSTOS VAI ZIŅĀS    
18. augusts, 2017

#Clock#
Otrdiena
22. augusts
Rudīte, Everests
ARHĪVS
P O T C Pk Se Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
 
AKTUĀLAIS JAUTĀJUMS
Vai gatavojat ievārījumus un konservējumus ziemai?
Protams, tas ir liels atspaids
Kādu burciņu pagatavoju
Nē, es tādus produktus nelietoju
Pērku veikalā
Nemāku
Atsauksmes
Forums
Galerijas
Mūsu statistika
Ar saknēm Latvijā

Zini, sargā, copē!

NOVADI DOMĀ

NOVADI DOMĀ 2

NOVADI DOMĀ 3

Novadi domā 4

NOVADI DOMĀ 5

NOVADI DZĪVO

FORUMS
ATPAKAĻ
par mēra krēslu!!!
pele, 2015,mai 28, 21:00
Laikam kaut kas tāds var notikt tikai Limbažos.
Ja mums vienreiz ir kārtīgs saimnieks Beļaunieka kungs, kurš ir daudziem neērts un neizdevīgs, jo neļauj sev aiz muguras darīt netīrus darbus, tā tūliņ viņa krēsls tiek sašūpots. Zemmers un viņa drauģeļi atkal varēs bāzt kabatās... Skumīgi.
Varbūt jāvāc paraksti un jāgāž šī valdība un jārīko jaunas vēlēšanas.!!!
Lappuse: 1
Blondā 01-06-2017 15:28
Ja vinnēs Zemmers, vai \"Ākstu partija\", tad nu tiešām vai Limbažu sabiedrība ir loģiski nedomājoša un tupa vai arī notiek krāpšanās ar vēlēšanas zīmēm :( :( skumji tad būs.
larryfox2016 30-07-2016 15:45
Vai esat mēģinājuši iegūt aizdevumu no bankas bez panākumiem? Steidzami nepieciešama nauda, lai saņemtu no parādiem? Nepieciešama nauda paplašināšanu vai izveidošanu savu biznesu? Saņemt aizdevumu no vienas no Lielbritānijas vadošajiem aizdevumu uzņēmumiem. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties pa e-pastu: larryfox2016@hotmail.com
TTT 01-06-2015 06:58
Mums visiem ir īsa atmiņa. Līdz nākamajām vēlēšanām visu būsim aizmirsuši. Turklāt pasākuma režisors ar izpalīgiem nav vēlēta amatpersona.
Līga 31-05-2015 16:30
Kāpēc \"mēs\" esam pelnījuši?! Nekad par ZZS vai GarklāvZaļkalnu, lai nu kurā veidojumā viņi būtu, neesmu balsojusi. Nedomāju, ka man viņi pēkšņi iepatiksies arī pēc diviem gadiem. Ko tad darīt, uz ko vainu tagad velt?
zinaida 30-05-2015 20:57
Mīļie, mēs esam to pelnījuši, ja reiz par viņiem nobalsojām. Redzēsiet, ka pēc 2 gadiem atkal liels atbalsts būs gan ZZS, gan Limbažu ceļa Garklāvam un Zaļaiskalnam- vienalga kurā partijā viņi tobrīd būs iebriduši.
Līga 29-05-2015 11:45
Runā, ka ZZS pārstāvji raujas tur, kur apgrozās lielas naudas. Ja nemaldos, zaļos un zemniekus \"uzrunājis\" Rail Baltica projekts. Tur tak būs nauda. Bet Beļaunieks neatbalsta šī dzelzceļa būvniecību, tātad viņš bija jāpavirza malā. Mums jau neviens neatklās, kā bija patiesībā, bet droši vien viss tika tā klusiņām sarunāts. Tā runā...
Aste 28-05-2015 22:14
votā, novadnieku domas viņiem ir galīgi pie kājas. Pirms vēlēšanām gan atkal Zemmers ar Blumeru braukās pa pagastiem un saldu debesmannu bārstīs, bet līdz tām jau vēl tālu
votā 28-05-2015 21:59
ja atkal iebīdīsies Zemmers,tas būs nekaunības un necieņas kalngals pret novada iedzīvotājiem,gribas redzēt tos deputātus ,kuri balsos par Zemmera izvirzīšanu,tie deputāti sevi būs uz visiem laikiem padarījuši par apsmieklu novadnieku acīs
Lappuse: 1
Ieraksti savu viedokli
Diskutēt forumā var tikai reģistrēti lietotāji! Ja vēl neesi reģistrējies, dari to šeit
Arhīvs
LAIKA ZIŅAS
Seko mums twitter

Abonējiet Ausekli

Web Statstika - profesionāla majas lapu statistika

1189.lv

Abonēšana

   
 
Dažām dienām piemīt izvadīts cauri, jo Brand new Orleans svēto centrs asics femme ķimerēties nometa uz Bay area Forty-Niners. Kopā ar attiecībā uz brīdi, kā arī četrdesmit piecas tikai sekundes paliek nacionālās futbola LĪGAS Tālo nike roshe run Austrumu sapulces pusfināls ugg soldes online spēli pēc svētdienas, New orleans svēto entuziasti bija jau pašlaik svin labu paredzamo triumfs, jo New orleans saints ir pieredze iegūst faktiskās rokasgrāmata, kā arī gandrīz viss, kas viņiem bija pabeigt izskatīt lai nopelnītu louis vuitton pas cher bija veikt lielas grūtības aizsardzību. Tomēr viņi neveiksmīgs darbs.
Ir vēlējās, kuriem ne viens no ģimenes locekļiem ir pieredze sirdslēkmes! Tomēr New orleans saints piemīt bojāts daudzām New orleans saints entuziasts faktisko būtību jau vairākus gadus. Tāpēc neļaujiet faktisko New orleans svēto samazinājās iznīcinām savu 7 dienu laikā nedz savu prieku, kas saistīti ar visām šīm citām nacionālā futbola līga veikt kompromisus. Tā bija tomēr nožēlu, air max ko New orleans svēto darbojas ballon de foot atkal Pierre Jones pieredzējis perioda slēgšanas prātā bojājumus iepriekšējās moncler doudoune ostas online spēli kā arī viņš ir vēlējās ātru rekuperācija.
Varbūt caur sakņu par, ka azartspēles šo konkrēto 7 dienām, ka sakaut faktisko videi draudzīgas šāda veida Packers, jūs saņemsiet visu futbola progresēšanu prom, kad Titans sakaut faktisko 40 Niners. 1 dinamiskas tieši faktiskā new balance baratas Titans ir faktiski kas Brand new Orleans pamatiedzīvotāju Eli Manning var quarterback. piumino moncler Galu galā tā ir tikai sporta aktivitātes, lai entuziasti, kā jums nav novietnē kaut ko, kad māju grupa pārvalda faktisko lielu tiešsaistes spēle zaudēta. Arī entuziasti dzīvo tikai no piesaistīto lepojas privilēģijas var pierādīt un spēlmaņiem saņem naudu sporta eksperta darbības veikšanai.
Labi bērni, kā arī kā māti un tēvu, šī lieta ir; Neļaujiet abercrombie outlet profesionālās sporta aktivitātes new balance uk nosaka savas jūtas, 7 dienas tn pas cher vai pat pastāvēšanu. Nav nekas, ko tu vari darīt, kas palīdzēs veikt faktisko ugg boots New orleans saints nopelnīt vai pat shed. Tas tomēr bija tāpat kā briesmīgu galvassāpes, kā New orleans saints samazinājās kopējais spēle, tomēr tik kāda persona (ventilators) darbosies tomēr ņemt to, kā tad, ja iespējams, amerikāņu kalniņi brauciens; tas ir aizraujošs, kā arī psiholoģisko ugg italia ceļojums, taču, kad tas ir vairāk nekā, tas ir vairāk nekā. Varbūt pēc 12 mēnešiem!
.
SĀKUMA LAPA | REDAKCIJA | REKLĀMA | KONTAKTI | MŪSU STATISTIKA | LAPAS KARTE | SAITES | LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz "Ausekli" obligāta.
CopyRight © AUSEKLIS 2017  Web izstrāde: Web Dienests
 
 • Cheap Authentic NHL Jerseys
 • cheap nfl jerseys from china
 • NFL jerseys are cheap
 • buy cheap nfl jerseys
 • nhl jerseys wholesale
 • nfl wholesale jerseys cheap
 • cheap MLB jerseys
 • cheap football jerseys
 • QSJVAM
 • wholesale nfl jerseys
 • cheap nfl jerseys