Sākuma lapaZiņasRakstiAktuāliViedokļiAbonēšanaSludinājumiReklāmaKontakti
 
   
 
AUTORIZĀCIJA
Atcerēties mani
Reģistrēties   Atgādināt paroli

Abonējiet Ausekli!
MEKLĒT RAKSTOS VAI ZIŅĀS    
18. augusts, 2017

#Clock#
Otrdiena
22. augusts
Rudīte, Everests
ARHĪVS
P O T C Pk Se Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
 
AKTUĀLAIS JAUTĀJUMS
Vai gatavojat ievārījumus un konservējumus ziemai?
Protams, tas ir liels atspaids
Kādu burciņu pagatavoju
Nē, es tādus produktus nelietoju
Pērku veikalā
Nemāku
Atsauksmes
Forums
Galerijas
Mūsu statistika
Ar saknēm Latvijā

Zini, sargā, copē!

NOVADI DOMĀ

NOVADI DOMĀ 2

NOVADI DOMĀ 3

Novadi domā 4

NOVADI DOMĀ 5

NOVADI DZĪVO

FORUMS
ATPAKAĻ
Limbažu skatlogs
Gruzis, 2015,aug 23, 21:07
Arī mūsdienās daudzi Limbažu viesi apmeklējumam izmanto sabiedrisko transportu - autobusu. Pozitīvi noskaņoti pēc brauciena pa jauno apvadceļu, tie izkāpj no autobusa, lai dotos Limbažu autoostas telpās (piemēram, nopirkt biļeti atpakaļceļam). Pienākot pie autoostas durvīm (tām kas ir jauno pieturvietu pusē) un nejauši pamet skatu pa kreisi. Tur ir logs. Parasts plastmasas dubultlogs ar palodzi iekšpusē. \"Neparastu\" to dara tas, ka palodzes līmenī no iekšpuses to nosedz dažādi neizskatīgi kartona gabali un daži bezgaumīgi plakāti. Vēl \"neparastāks\" skats atklājas ja paskatāmies vērīgāk - stikls un visa telpa starp to un kartona gabaliem ir netīra, tīkliem klāta. Palodze ir biezā kārtā noklāta ar mušu līķīšiem. Šķiet. ka šis telpas apgabals nav redzējis tīrīšanas līdzekļus, kopš jaunā autoostas telpu atklāšanas. Kartona gabalam otrā pusē atrodas NARVESEN vitrīnas plaukts. Kas nosedz aprakstīto skatu no iekšpuses. Jautājums - kāds veidojas viesa pirmais iespaids par Limbažiem?
Pieņemsim, ka Narvesena darbiniekiem ir vienalga, kas notiek aiz tā plauktiem un sanitārās pārbaudes ir par slinku lai tur paskatītos. Pieņemsim, ka autoostas priekšnieks pats nekad ar autobusu nebrauc un tālāk par savu kabinetu neaiziet. Bet ir jābūt taču KĀDAM (apkopējai, sētniekam, šoferim, pašvaldības darbiniekam), kam tas būtu jāierauga un jājūtas neērti par šo \"Limbažu skatlogu\", lai kaut ko darītu šī nesmukuma likvidēšanai
Lappuse: 1
votā 05-10-2015 16:01
un vēl gribēju pateikt par narvesen autoostā,- neredzēju to logu no autobusu stāvvietas puses,bet tā narvesen izkārtne uz autoostas fasādes ie tik netīra ,ka riebjas skatīties,vaitad pašv.policija piemēram nevar ieiet un pateikt īpašniekiem vai darbiniekiem lai vienreiz ņem un notīra,un vēl par šo pašu, arī strūklaka kā galvenais pilsētas objekts ir bēdīgā paskatā,nosūbējusi, irtaču pieejami dažādi tīrīšanas līdzekļi dažādiem materiāliem un tā metāla trubas vajag notīrīt,lai spīd un laistās
votā 28-08-2015 21:35
no sīkumiem jau veidojas kopaina,jeb kopējais iespaids,tāka manjau šķiet ka Gruzis nemaz pa tukšo te neuztraucas
Blondā 27-08-2015 13:38
Tev tiešām nav ko darīt? Ej paslauki ielas vai kaut ko citu lietderīgu padari!
Lappuse: 1
Ieraksti savu viedokli
Diskutēt forumā var tikai reģistrēti lietotāji! Ja vēl neesi reģistrējies, dari to šeit
Arhīvs
LAIKA ZIŅAS
Seko mums twitter

Abonējiet Ausekli

Web Statstika - profesionāla majas lapu statistika

1189.lv

Abonēšana

   
 
Dažām dienām piemīt izvadīts cauri, jo Brand new Orleans svēto centrs asics femme ķimerēties nometa uz Bay area Forty-Niners. Kopā ar attiecībā uz brīdi, kā arī četrdesmit piecas tikai sekundes paliek nacionālās futbola LĪGAS Tālo nike roshe run Austrumu sapulces pusfināls ugg soldes online spēli pēc svētdienas, New orleans svēto entuziasti bija jau pašlaik svin labu paredzamo triumfs, jo New orleans saints ir pieredze iegūst faktiskās rokasgrāmata, kā arī gandrīz viss, kas viņiem bija pabeigt izskatīt lai nopelnītu louis vuitton pas cher bija veikt lielas grūtības aizsardzību. Tomēr viņi neveiksmīgs darbs.
Ir vēlējās, kuriem ne viens no ģimenes locekļiem ir pieredze sirdslēkmes! Tomēr New orleans saints piemīt bojāts daudzām New orleans saints entuziasts faktisko būtību jau vairākus gadus. Tāpēc neļaujiet faktisko New orleans svēto samazinājās iznīcinām savu 7 dienu laikā nedz savu prieku, kas saistīti ar visām šīm citām nacionālā futbola līga veikt kompromisus. Tā bija tomēr nožēlu, air max ko New orleans svēto darbojas ballon de foot atkal Pierre Jones pieredzējis perioda slēgšanas prātā bojājumus iepriekšējās moncler doudoune ostas online spēli kā arī viņš ir vēlējās ātru rekuperācija.
Varbūt caur sakņu par, ka azartspēles šo konkrēto 7 dienām, ka sakaut faktisko videi draudzīgas šāda veida Packers, jūs saņemsiet visu futbola progresēšanu prom, kad Titans sakaut faktisko 40 Niners. 1 dinamiskas tieši faktiskā new balance baratas Titans ir faktiski kas Brand new Orleans pamatiedzīvotāju Eli Manning var quarterback. piumino moncler Galu galā tā ir tikai sporta aktivitātes, lai entuziasti, kā jums nav novietnē kaut ko, kad māju grupa pārvalda faktisko lielu tiešsaistes spēle zaudēta. Arī entuziasti dzīvo tikai no piesaistīto lepojas privilēģijas var pierādīt un spēlmaņiem saņem naudu sporta eksperta darbības veikšanai.
Labi bērni, kā arī kā māti un tēvu, šī lieta ir; Neļaujiet abercrombie outlet profesionālās sporta aktivitātes new balance uk nosaka savas jūtas, 7 dienas tn pas cher vai pat pastāvēšanu. Nav nekas, ko tu vari darīt, kas palīdzēs veikt faktisko ugg boots New orleans saints nopelnīt vai pat shed. Tas tomēr bija tāpat kā briesmīgu galvassāpes, kā New orleans saints samazinājās kopējais spēle, tomēr tik kāda persona (ventilators) darbosies tomēr ņemt to, kā tad, ja iespējams, amerikāņu kalniņi brauciens; tas ir aizraujošs, kā arī psiholoģisko ugg italia ceļojums, taču, kad tas ir vairāk nekā, tas ir vairāk nekā. Varbūt pēc 12 mēnešiem!
.
SĀKUMA LAPA | REDAKCIJA | REKLĀMA | KONTAKTI | MŪSU STATISTIKA | LAPAS KARTE | SAITES | LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz "Ausekli" obligāta.
CopyRight © AUSEKLIS 2017  Web izstrāde: Web Dienests
 
 • Cheap Authentic NHL Jerseys
 • cheap nfl jerseys from china
 • NFL jerseys are cheap
 • buy cheap nfl jerseys
 • nhl jerseys wholesale
 • nfl wholesale jerseys cheap
 • cheap MLB jerseys
 • cheap football jerseys
 • QSJVAM
 • wholesale nfl jerseys
 • cheap nfl jerseys