Sākuma lapaZiņasRakstiAktuāliViedokļiAbonēšanaSludinājumiReklāmaKontakti
 
   
 
AUTORIZĀCIJA
Atcerēties mani
Reģistrēties   Atgādināt paroli

Abonējiet Ausekli!
MEKLĒT RAKSTOS VAI ZIŅĀS    
18. augusts, 2017

#Clock#
Otrdiena
22. augusts
Rudīte, Everests
ARHĪVS
P O T C Pk Se Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
 
AKTUĀLAIS JAUTĀJUMS
Vai gatavojat ievārījumus un konservējumus ziemai?
Protams, tas ir liels atspaids
Kādu burciņu pagatavoju
Nē, es tādus produktus nelietoju
Pērku veikalā
Nemāku
Atsauksmes
Forums
Galerijas
Mūsu statistika
Ar saknēm Latvijā

Zini, sargā, copē!

NOVADI DOMĀ

NOVADI DOMĀ 2

NOVADI DOMĀ 3

Novadi domā 4

NOVADI DOMĀ 5

NOVADI DZĪVO

FORUMS
ATPAKAĻ
Patiecība
Inese Bondare, 2015,dec 03, 12:41
Gribētos pateikt īpašu paldies SIA “Namsaimniekam”, kas ir Limbažu novada pašvaldības 100% kapitālsabiedrība un kuras galvenā nodarbošanās ir namu apsaimniekošana, un īpaši šis iestādes juristei par īpaši iejūtīgo attieksmi pret cilvēku, kas gadu gadiem maksājis algu \"Namsaimnieka\" darbiniekiem, tajā skaitā arī juristei. Es veselības stāvokļa dēļ nokļuvu naudas grūtībās un aizgāju pie jurista lūgt, lai nesniedz tiesā, jo gatavojos pārdot dzīvokli, un tad parādu samaksāšu. Paldies, ka tomēr iesniedza prasību tiesā. Tāpat paldies par savulaik sniegto birokrātisko atbildi uz manu vēstuli par gadu gadiem ilgušām problēmām ar aizsērējušām caurulēm. Rakstīju par caurulēm man, bet atrakstīja par to, ka neesot noslēgts līgums. Toties maksu gan iekasēja - ne līgumu vajadzēja, neko citu. Paldies. Inese Bondare
Lappuse: 1
Inese Bondare 03-12-2015 13:45
Vēl gribēju piemetināt vienu pateicības aspektu - pirms prasības ieniegšanas tiesā juriste uzaicināja mani uz savu kantori, lai apspriestu \"priekšlikumu\", kā \"taupīt\" manu naudu. Viņa ierosināja nesniegt tiesā, kur pēc tiesas lēmuma es vēl mēnesi varu mēģināt kārtot savu parādu, un tikai tad tiesa tālāk sniedz savu lēmumu parāda piedziņai tiesu izpildītājam. Tā vietā juriste piedāvāja iesniegt prasību zemesgrāmatā ( lai \"taupītu\"manas izmaksas) - un piekodināja - nedariet muļķības un nerakstiet nekādu paskaidrojumu, lai pagarinātu laiku. Taču zemesgrāmata, ja es nekādu paskaidrojumu nerakstu, šādu prasību uzreiz iesniedz tiesu izpildītājām. bet tiesu izpildītāja izmaksas ir ļoti lielas. Lūk, cik izglītoti ir pašvaldības uzņēmuma juristi. Vēlreiz pateicībā. Inese Bondare
Inese Bondare 03-12-2015 12:52
Un pedējā teikumā kļūdiņa bija ieviesusies - Rakstīju par caurulēm, bet man atrakstīja par to, ka neesot noslēgts līgums. Toties maksu gan iekasēja - ne līgumu vajadzēja, neko citu.
Inese Bondare 03-12-2015 12:42
Atvainojos, virsrakstā jābūt - Pateicība.
Lappuse: 1
Ieraksti savu viedokli
Diskutēt forumā var tikai reģistrēti lietotāji! Ja vēl neesi reģistrējies, dari to šeit
Arhīvs
LAIKA ZIŅAS
Seko mums twitter

Abonējiet Ausekli

Web Statstika - profesionāla majas lapu statistika

1189.lv

Abonēšana

   
 
Dažām dienām piemīt izvadīts cauri, jo Brand new Orleans svēto centrs asics femme ķimerēties nometa uz Bay area Forty-Niners. Kopā ar attiecībā uz brīdi, kā arī četrdesmit piecas tikai sekundes paliek nacionālās futbola LĪGAS Tālo nike roshe run Austrumu sapulces pusfināls ugg soldes online spēli pēc svētdienas, New orleans svēto entuziasti bija jau pašlaik svin labu paredzamo triumfs, jo New orleans saints ir pieredze iegūst faktiskās rokasgrāmata, kā arī gandrīz viss, kas viņiem bija pabeigt izskatīt lai nopelnītu louis vuitton pas cher bija veikt lielas grūtības aizsardzību. Tomēr viņi neveiksmīgs darbs.
Ir vēlējās, kuriem ne viens no ģimenes locekļiem ir pieredze sirdslēkmes! Tomēr New orleans saints piemīt bojāts daudzām New orleans saints entuziasts faktisko būtību jau vairākus gadus. Tāpēc neļaujiet faktisko New orleans svēto samazinājās iznīcinām savu 7 dienu laikā nedz savu prieku, kas saistīti ar visām šīm citām nacionālā futbola līga veikt kompromisus. Tā bija tomēr nožēlu, air max ko New orleans svēto darbojas ballon de foot atkal Pierre Jones pieredzējis perioda slēgšanas prātā bojājumus iepriekšējās moncler doudoune ostas online spēli kā arī viņš ir vēlējās ātru rekuperācija.
Varbūt caur sakņu par, ka azartspēles šo konkrēto 7 dienām, ka sakaut faktisko videi draudzīgas šāda veida Packers, jūs saņemsiet visu futbola progresēšanu prom, kad Titans sakaut faktisko 40 Niners. 1 dinamiskas tieši faktiskā new balance baratas Titans ir faktiski kas Brand new Orleans pamatiedzīvotāju Eli Manning var quarterback. piumino moncler Galu galā tā ir tikai sporta aktivitātes, lai entuziasti, kā jums nav novietnē kaut ko, kad māju grupa pārvalda faktisko lielu tiešsaistes spēle zaudēta. Arī entuziasti dzīvo tikai no piesaistīto lepojas privilēģijas var pierādīt un spēlmaņiem saņem naudu sporta eksperta darbības veikšanai.
Labi bērni, kā arī kā māti un tēvu, šī lieta ir; Neļaujiet abercrombie outlet profesionālās sporta aktivitātes new balance uk nosaka savas jūtas, 7 dienas tn pas cher vai pat pastāvēšanu. Nav nekas, ko tu vari darīt, kas palīdzēs veikt faktisko ugg boots New orleans saints nopelnīt vai pat shed. Tas tomēr bija tāpat kā briesmīgu galvassāpes, kā New orleans saints samazinājās kopējais spēle, tomēr tik kāda persona (ventilators) darbosies tomēr ņemt to, kā tad, ja iespējams, amerikāņu kalniņi brauciens; tas ir aizraujošs, kā arī psiholoģisko ugg italia ceļojums, taču, kad tas ir vairāk nekā, tas ir vairāk nekā. Varbūt pēc 12 mēnešiem!
.
SĀKUMA LAPA | REDAKCIJA | REKLĀMA | KONTAKTI | MŪSU STATISTIKA | LAPAS KARTE | SAITES | LIETOŠANAS NOTEIKUMI
Pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz "Ausekli" obligāta.
CopyRight © AUSEKLIS 2017  Web izstrāde: Web Dienests
 
 • Cheap Authentic NHL Jerseys
 • cheap nfl jerseys from china
 • NFL jerseys are cheap
 • buy cheap nfl jerseys
 • nhl jerseys wholesale
 • nfl wholesale jerseys cheap
 • cheap MLB jerseys
 • cheap football jerseys
 • QSJVAM
 • wholesale nfl jerseys
 • cheap nfl jerseys