Venta, Salvis, Selva
2022. gada 20.maijs
20.V (Līga LIEPIŅA)
Staicelē «Pivālind» sacīja paldies draugiem par palīdzību grūtā brīdī
Staiceles Lībiešu muzeja «Pivālind» vadītāja Indra Jaunzeme (centrā) Muzeju naktī goda grāmatā aicināja parakstīties tos, kuri viņas vadītajai iestādei steidzās palīgā grūtā brīdīLīgas LIEPIŅAS foto

Staicelē «Pivālind» sacīja paldies draugiem par palīdzību grūtā brīdī

Sestdiena Staicelē bija veltīta gan Salacai, gan vimbām un, protams, pilsētas simbolam – stārķim. Dienas programmu, sacenšoties par «Vimbu karaļa» titulu, sāka lielāki un mazāki makšķernieki, tā turpinājās ar dažādām aktivitātēm, bet vakarā pēc divu gadu pārtraukuma tika atklāta Muzeju nakts.

vairāk...
20.V (Linda TAURIŅA)

Pašvaldība šobrīd nevar atļauties pabeigt deinstitucionalizācijas projektus

Limbažu novada dome aprīlī pieņēma lēmumu apturēt deinstitucionalizācijas (DI) projekta tālāku īstenošanu. Šādu risinājumu par labāko atzina izveidotā darba grupa, kurā bija iekļauti speciālisti, deputāti un vadības pārstāvji. Lēmumu pieņemt nebijis viegli, jo projekta īstenošanā Salacgrīvā un kādreizējā Alojas novada teritorijā ieguldīts gan darbs un laiks, gan līdzekļi.

vairāk...
20.V (Ieva OZOLA)

Interneta krāpnieki izmanto viltotas banku mājaslapas

Šonedēļ Limbažu policijas iecirknī vērsušies jau divi «Luminor» bankas klienti, lai ziņotu par nelikumīgām darbībām, kuru dēļ pamatīgi patukšoti viņu bankas konti. Krāpnieki, cerot uz iedzīvotāju neuzmanību un uzticēšanos savai bankai, izstrādājuši īstajai vizuāli un saturiski ļoti līdzīgu internetbankas mājaslapu.

vairāk...
20.V (Laila PAEGLE)
Limbažu "kāpēcīši" iepazīst vecāku profesijas
«Kāpēcīša» audzēkņi nepacietīgi gaida, kad Jānis Lūsis rādīs triku ar virvēm. Lai tās kustētos gluži kā čūskas, vajag gan spēku, gan izveicību. Mazie pēc tam izmēģināja, vai arī viņiem tas izdodasLailas PAEGLES foto

Limbažu "kāpēcīši" iepazīst vecāku profesijas

Limbažu 2. pirmsskolas izglītības iestādes «Kāpēcītis» audzēkņiem šis pavasaris ir ļoti rosīgs. Viss aprīlis viņiem bija profesiju mēnesis, kad teju ik pārdienas mazie devās uz dažādām pilsētas iestādēm un uzņēmumiem, iepazina to darbu vai arī atšķirīgu profesiju pārstāvji ieradās ciemos "dārziņā". Iepazīšanās turpinājās arī šomēnes.

vairāk...
20.V (Gints ŠĪMANIS)
Andris Skuja iedvesmo Salacgrīvas bibliotēkas lasītājus

Andris Skuja iedvesmo Salacgrīvas bibliotēkas lasītājus

Salacgrīvas bibliotēkā Reņģedāju festivāla priekšvakarā atvērta izstāde «Ar zvejnieka zābakiem un bez molberta», kurā redzamas kuivižnieka Andra Skujas gleznas. Pats piekrastes zvejnieks nevēlas, ka viņu sauc par mākslinieku, jo Andris ir senas Kuivižu jūrā gājēju dzimtas pārstāvis, kura tēvs bijis zvejs un arī dēls vago nu jau jūru un okeānu plašumus. Zīmējumi tapuši gan krastā, gan selgā.

vairāk...
20.V (Ivita RENCE)
Svētkus svin mazie novadnieki
Alojiešu saimē svinīgi uzņemtie mazuļi un viņu ģimenesAnša JANSONA foto

Svētkus svin mazie novadnieki

Maija pirmajā pusē Alojā, Puikulē un Vilzēnos notika bērnu svinīga uzņemšana novadnieku saimē. Kopā tika aicinātas ģimenes, kuru mazuļi nākuši pasaulē no 2019. gada 1. septembra līdz 2022. gada 1. martam. Šoreiz mazie novadnieki jau krietni paaugušies, jo pandēmijas apstākļos svētku svinēšana izpalikusi.

vairāk...
20.V (Aiga EVERTOVSKA)
Limbažos viesojās «Radio SWH» mobilā studija
«Radio SWH» mobilās studijas vadītāji un daļa no viesiem – Juta Jazz jeb Evija Gulbe (no kreisās), Limbažu novada pašvaldības Kultūras pārvaldes «Limbaži 800» projektu vadītājs Edžus Arums, aģentūras «LAUTA» direktore Ilze Millere un Edgars BarbaksAigas EVERTOVSKAS foto

Limbažos viesojās «Radio SWH» mobilā studija

Trešdienas rītā Limbažos, Baumaņu Kārļa laukumā darbojās «Radio SWH» mobilā izbraukumu studija. Tā bija viena no radio organizētajām Latvijas novadu izziņas tūrēm, un vasaras laikā iecerēts viesoties 12 pašvaldībās. Radio dīdžeji Edgars Barbaks un Juta Jazz (Evija Gulbe) tiešajā ēterā iepazīstināja ar dažādiem faktiem par Limbažu novadu, kā arī sarunājās ar vairākiem limbažniekiem.

vairāk...
Esi moderns!

Aptauja

Vai vasarā dosieties kādā ārzemju ceļojumā?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Jāņu karikatūra 3
 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Karikatūra 2

Ieraudzīju – nobildēju