Junora, Anšlavs
2022. gada 25.maijs
26.IV

Limbažos – Dejas dienai veltītas aktivitātes

Nedēļas nogalē, atzīmējot Starptautisko dejas dienu, Limbažos notiks vairākas bezmaksas aktivitātes, ko rīko biedrība «LAUKKU» ar Limbažu novada pašvaldības atbalstu. Piektdien Limbažu Jauniešu centrā notiks īsfilmu vakars, bet sestdien kultūras namā – dažādas laikmetīgās dejas meistarklases. Tajās aicināts piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma un iepriekšējas pieredzes. Aktivitātes tiek īstenotas Eiropas radošuma partnerības projektā «Art and creativity to reactivate youth participation during/after COVID19», kurā iesaistītas organizācijas no četrām valstīm – Spānijas, Horvātijas, Čehijas un Latvijas.

26.IV

Izraudzīts uzņēmējdarbības konsultants Limbažos

Limbažu novada pašvaldības aģentūras «LAUTA» izsludinātajā konkursā uz uzņēmējdarbības konsultanta amatu Limbažos piedalījās septiņi pretendenti. No tiem par piemērotāko atzīts Ivars Birzgalis, līdzšinējais konsultanta v.i. Aģentūras direktore Ilze Millere pastāstīja, ka ar dažiem no iepazītajiem pretendentiem iecerēts veidot sadarbību. Šobrīd «LAUTA» paspārnē darbojas trīs uzņēmējdarbības konsultanti – Limbažos, Alojā un Salacgrīvā.

26.IV

U-12 volejbolistēm pirmās nozīmīgās sacensības

Pirmās nopietnās sacensības aizvadījušas Limbažu novada sporta skolas visjaunākās volejbolistes U-12 grupā. Cēsīs sabrauca deviņas komandas – no Rīgas (četras), Tukuma, Talsiem, Jelgavas un Limbažiem. Mūsējos pārstāvēja divas komandas: umurdzietes Annija Vēdiķe, Paula Bergmane, Elizabete Skaidrīte Tīmane, Patrīcija Cīrule, Marta Tīna Maurīte (trenere Inta Mežgaile) un limbažnieces Elza Puķīte, Marta Groma, Marta Mihailova, Anna Smilga, Valērija Bogdanova, Emīlija Lubava (trenere Ineta Sprancmane). Limbažu meitenes uzvarēja visās trijās spēlēs ar Rīgas Volejbola skolas komandām, bet umurdzietes vienā mačā piekāpās talseniecēm. Nākamās spēles 27. aprīlī Limbažos.

26.IV

Ugunsdzēsējiem glābējiem vairāki izsaukumi

Sestdien no rīta Alojas pagastā kādā divstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī dega sadzīves mantas. Pirms Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vīru ierašanās kaimiņi liesmas nodzēsa, tām uzlejot spaini ūdens. No dzīvokļa evakuējās viens cilvēks. Glābēji pārbaudīja un izvēdināja telpas. Dzēsti arī kūlas ugunsgrēki Limbažos (50 m² un 2 ha), zaru kaudzes un kūla 7000 m² platībā Viļķenes pagastā.

26.IV

Covid-19 pacientu skaits slimnīcā minimāls

Aizvadītās darba nedēļas izskaņā Limbažu slimnīcā ārstējās viens no tobrīd 320 visā valstī stacionētajiem ­Covid-19 pacientiem. Vīrusa izplatības tempi samazinājušies, tomēr pavisam pacientu plūsma nav apsīkusi. Ik pa laikam kādu ārstēšanās procesa pabeigšanai pārved no Vidzemes slimnīcas vai arī saslimšanu konstatē uz vietas veiktajā skrīningā. Šādu pacientu vajadzībām pašlaik gatavībā tiek turētas piecas gultas, bet tas terapijas nodaļas darbu būtiski neietekmē un garas rindas plānveida un hronisko pacientu aprūpes pakalpojumu saņemšanai neveidojas. Toties pirms vasaras un dažādu dārza darbu sezonas pieaudzis dienas stacionāra pacientu skaits.

Esi moderns!

Aptauja

Vai izjūtat preču un pakalpojumu cenu kāpumu?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 1
 • Filmēt aizliegts!
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu karikatūra 3
 • Karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Jāņu tautasdziesmas 7

Ieraudzīju – nobildēju