Junora, Anšlavs
2022. gada 25.maijs
25.V (Ivita RENCE)
Salacgrīvā atkal Reņģēdāju festivāls
Reņģēdāju festivāla atklāšanā viesus uzrunāja Dzintris Kolāts, bet svētkus ieskandināja Salacgrīvas kultūras centra pūtēju orķestris «Enkurs»Ivitas RENCES foto

Salacgrīvā atkal Reņģēdāju festivāls

Sestdien, 21. maijā, Salacgrīvā atkalatgriešanos svinēja piektais Reņģēdāju festivāls. Neraugoties uz drēgno laiku, rosība un ļaužu pulcēšanās pilsētā sākās no paša rīta. Braucot pāri Salacai, upes labajā krastā jau pa gabalu bija manāma garā rinda pēc izslavētajām Salacgrīvas reņģēm, bet laukumā pie kultūras centra un visā Krīperu ielas garumā varēja iegādāties mājražotāju, rokdarbnieku un tirgotāju labumus.

vairāk...
25.V (Līga LIEPIŅA)
Novada šahisti mačojās ar šaha lielmeistari
Šaha lielmeistari Danu Reiznieci-Ozolu simultānspēles laikā pirmais uzvarēja limbažnieks Ivo SaksisJāņa PLITNIEKA foto

Novada šahisti mačojās ar šaha lielmeistari

Reņģēdāju festivālā Salacgrīvā bija dažādas aktivitātes, tostarp arī spraigas, bet draudzīgas cīņas pie šaha galdiņiem. Limbažu novada šahistu komanda spēlēja pret Danu Reiznieci-Ozolu, šaha lielmeistari, Starptautiskās šaha federācijas rīkotājdirektori un valdes priekšsēdētāja vietnieci, kura zināma arī kā politiķe, kādreizējā finanšu un ekonomikas ministre.

vairāk...
25.V (Linda TAURIŅA)
Limbažos jāskan rokmūzikai!
Aigars Bērziņš (no kreisās), Juris Kaukulis, Agris Krapivņickis un Ēriks Graudiņš aicina apmeklēt mūzikas bāru un festivālu «Limbizkvīts», lai izbaudītu labu latviešu rokmūzikuLindas TAURIŅAS foto

Limbažos jāskan rokmūzikai!

Limbažos darbu šopavasar atsāka mūzikas bārs «Limbizkvīts». Tas atrodas vēsturiskā namā – pilsmuižā, kas daudziem zināma arī kā muzeja ēka. Tā saimnieki gan vēlas popularizēt tā saukto alternatīvo kultūru un rokmūziku. Limbažnieki Ēriks GRAUDIŅŠ, Aigars BĒRZIŅŠ un Agris KRAPIVŅICKIS pastāstīja, kas šobrīd notiek vienīgajā pilsētas bārā un par nākotnes ieceri – festivālu Limbizkvīts, kas augustā atkal dārdēs Limbažu pilsdrupās.

vairāk...
25.V (Aiga VENDELIŅA-ĒĶE)

Cer atrast radiniekus

Ar redakciju sazinājās starptautiskā raidījuma «Gaidi mani» un grupas «Vienotība» brīvprātīgais, jelgavnieks Mārtiņš Ziebergs, lai ar «Ausekļa» starpniecību lūgtu palīdzību Limbažu novada iedzīvotājiem. M. Ziebergs jau deviņus gadus strādā ar cilvēkiem, kuri meklē savus bioloģiskos vecākus un citus radiniekus. Šoreiz palīdzību lūdz Mārīte Gulbe, kura 1972. gadā dzimusi Limbažos.

vairāk...
25.V (Linda TAURIŅA)
Finansējumu saņems četri mūspuses kultūras projekti
Šāds šobrīd izskatās Svētupes muižas pagalms, kur šovasar tās saimnieki cer pulcēt ļaudis kultūras pasākumos

Finansējumu saņems četri mūspuses kultūras projekti

Konkursā «Vidzemes kultūras programma 2022» atbalstu saņēmuši četri projekti, ko īstenos Limbažu novadā vai tā iedzīvotāji.

vairāk...
25.V (Gunita OZOLIŅA)

Lauksaimnieki mācījās par SEG emisijām

Lauku Konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Limbažu birojā noslēgušās mācības, kurās 20 vietējo lauksaimnieku padziļināja zināšanas par SEG (siltum­nīcefekta gāzu) emisiju un to samazināšanas pasākumiem. Kursi sākās jau aprīlī un notika tiešsaistē. No četrām nodarbībām trīs bija veltītas lopkopībai, kas gaisa piesārņojuma ziņā rada lielākos riskus.

vairāk...
25.V (Ieva OZOLA)

Informē Vidzemes reģiona Limbažu policijas iecirknis

Aizvadītajā nedēļā Limbažu policijas iecirknī reģistrēti 73 notikumi.

vairāk...
Esi moderns!

Aptauja

Vai izjūtat preču un pakalpojumu cenu kāpumu?

Arhīvs

Runā,ka...

Preses pīle

Pasmaidīsim

 • Karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 7
 • Jāņu karikatūra 3
 • Jāņu tautasdziesmas 4
 • Jāņu tautasdziesmas 6
 • Jāņu karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 5
 • Jāņu karikatūra 1
 • Jāņu tautasdziesmas 2
 • Jāņu tautasdziesmas 3
 • Filmēt aizliegts!
 • Kas jāzina ceļotājiem
 • Karikatūra 2
 • Jāņu tautasdziesmas 1

Ieraudzīju – nobildēju