Bernhards, Boriss
2022. gada 20.augusts
10.VIII

Limbažnieki «Gada izrādes» finālā

Ausekļa Limbažu teātra izrāde «Omartija kundze» (Anšlavs Eglītis) Intas Kalniņas režijā izvirzīta dalībai skates «Gada izrāde 2021» finālā. Tas 10. un 11. septembrī norisināsies Rīgā, teātrī «Dirty Deal Teatro» un E. Smiļģa Teātra muzejā. Finālā iekļuvuši 10 iestudējumi, ko eksperti, no maija sākuma līdz jūlija beigām noskatoties 39 izrādes, piecas videoizrādes un noklausoties vienu radio iestudējumu, atzina par veiksmīgākajiem.

10.VIII

OC «Limbaži» smaiļotāji – pasaules čempionātā

No 3. līdz 7. augustam Kanādā notika pasaules čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. Uz to valsts izlases sastāvā devās arī Olimpiskā centra «Limbaži» smaiļotāji Aldis Artūrs Vilde un Aleksejs Rumjancevs, ar kuriem kopā bija viņu treneris Genādijs Zujevs. Limbažnieki startēja divniekā olimpiskajā 500 m distancē. Pēc sīvas cīņas pusfinālā, kur viņi finišēja ceturtie, mūsu smaiļotāji kvalificējās B finālam. Līdz pirmajam trijniekam jeb vietai A finālā pietrūka 0,31 sekundes. B finālā Aldis un Aleksejs izcīnīja 5. vietu, kas kopvērtējumā starp pasaules spēcīgākajiem smaiļotājiem deva 14. pozīciju.

10.VIII

Mūsu vieglatlēts – Baltijas U16 komandu čempionātā

Igaunijas pilsētā Jehvi (Jõhvi) norisinājās Baltijas U-16 komandu čempionāts vieglatlētikā, kurā teicamus rezultātus uzrādīja Limbažu novada sporta skolas audzēknis Agris Rūdolfs Rencis. Viņš izcīnīja divas 4. vietas  – 100 m (11,75 s) un 200 m (23,85 s). Abās disciplīnās sasniegti jauni personīgie rekordi un laboti arī attiecīgās vecuma grupas sporta skolas rekordi. Tāpat Agris startēja zviedru mix stafetes komandas sastāvā, un Latvijas vienība izcīnīja zelta medaļas.

10.VIII

Arī Limbažos grāmatnīca aicina uz Klientu dienām

Visās izdevniecības «Zvaigzne ABC» grāmatnīcās no šodienas līdz 17. augustam norisināsies Klientu dienas. Uzrādot senioru vai lojalitātes klientu karti, visam 20% atlaide (izņemot akcijas preces). Veikalu apmeklētājiem būs iespēja lojalitātes klientu kartes iegādāties ar 50% atlaidi. Ikviens limbažnieks vai pilsētas viesis var izmantot šo iespēju, lai sagatavotu bērnus skolai vai iegādātos kārotās grāmatas.